SuperStar 2013 štartuje 10. februára

0
9
views

Nová éra speváckej šou SuperStar sa nezadržateľne blíži. TV Markíza a TV Nova intenzívne promujú ďalší ročník federálnej šou v nových upútavkách. Diváci sa môžu tešiť na novú porotkyňu Ewu Farnu, moderátorskú dvojicu v zložení Zora Kepková a Roman Juraško a ďalšie novinky v novej sérii licencovaného formátu.

SuperStar 2013 odštartuje na obrazovkách Markízy a Novy už 10. februára o 20:20 prvým kastingovým zostrihom. Šiesty ročník speváckej šou bude obsahovať viac prvkov reality show ako tomu bolo v minulých sériách. Nová SuperStar má mať väčšiu dynamiku a tak tvorcovia ponúknu menej kastingových častí a viac priamych prenosov. Bude len jedno semifinále, v ktorom sa stretne tzv. top 15 najlepších účastníkov ročníka, ktorých vybrala porota v zložení Ewa Farna, Paľo Habera a Ondřej Soukup.

Producenti tiež prinesú väčšie prepojenie šou s divákom, ktoré dopomôže k hlbšiemu vzťahu divákov s jednotlivými súťažiacimi. „Veríme, že zmeny, ktoré prinesie tohtoročná Superstar, pomôžu k zvýšeniu atraktivity pre diváka,“ uviedol počas tlačovej konferencie šéf marketingu televízie Markíza Michal Borec.

Medzi novinky patrí aj fakt, že finalisti SuperStar budú spolu bývať vo vile, čím sa divákom priblíži aj život finalistov mimo pódia. Cieľom novej éry SuperStar je omladenie a modernizácia obľúbeného formátu.

Tip:  Chestera Benningtona pochovali 29. júla na súkromnom obrade!

ZDROJ: TV Nova, medialne.sk, aktuality.sk