Súťaž MISS Guitar 2013 pripravila lákavé ceny!

0
10
views

Dámy a Páni, je to tu! Tak ako po minulé roky spúšťa gitarový portál We Love Guitar vlastnú súťaž krásy MISS GUITAR 2013, v ktorej budú môcť všetky gitaristky ale aj baby/ženy, ktoré na gitare nikdy nehrali ukázať svoj pôvab, fotogenickosť a potešiť druhé polovičky. Tento rok sa súťaž posunie na oveľa lepšiu úroveň. Celé záverečné hlasovanie kráľovnej krásy sa odohrá na stránke www.weloveguitar.net a víťazka si odnesie hodnotnú cenu, ktorou bude akustická gitara v hodnote 270€.

Ako sa zúčastniť? Jednoducho! Stačí ak si žena, máš niečo v rozmedzí 15-99 rokov a samozrejme chuť vyhrať! AK spĺňaš všetky podmienky, tak neváhaj a odfotografuj sa (alebo popros niekoho iného) s gitarou. (Povolená je aj basgitara, benjo, balalajka alebo hocijaký iný nástroj podobný gitare.) Fotku potom pošli na email weloveguitar.net@gmail.com. Do predmetu správy napíš “Miss Guitar 2013”. Potom už len čakaj, kým začne hlasovanie a možno budeš novou MISS GUITAR 2013. práve TY!

Dokedy trvá súťaž? Svoje fotky môžete na email posielať do 27.4.2013. Potom sa všetky zozbierajú a hlasovanie bude prebiehať na priamo na stránke www.weloveguitar.net od 28.4.2013. Zbierať hlasy budete môcť až do 12.5.2013, kedy sa hlasovanie ukončí a určí sa nová kráľovná krásy MISS GUITAR pre rok 2013.

Tip:  Chestera Benningtona pochovali 29. júla na súkromnom obrade!

A teraz to najhlavnešie – VÝHRA! Výhrou tohto ročníka bude akustická gitara Klema K100 JS v hodnote 270€! Tento nástroj od firmy Klema, je zo série “white line” a jedná sa o akustickú gitaru, ktorá je vhodná či už pre študentov, tak aj pre profesionálov. Gitaru do súťaže venujú partnerské hudobniny MUSICANT z Nitry. Výherca (v tomto prípadne výherkyňa) si cenu prevezme v predajni hudobnín musicant.

Nenechajte si ujsť: