Koncerty

Súťaž: Vyhraj 5×2 lístky na Olympic vo Vrábľoch!

Hudobný portál MUSIC ZONE v spolupráci s Mládežníckym parlamentom Vráble si pre Vás pripravili súťaž o 5×2 lístky na hodový koncert s kapelou Olympic vo Vrábľoch! 

Mládežnícky parlament Vráble si na 14. ročník Hodového koncertu pripravil naozaj lahôdku pre všetky vekové kategórie. Okrem hudobnej legendy Olympic prichádza koncert aj so zmenou miesta konania. Z Čerešňového námestia sa koncert presúva na Staré ihrisko. Bude to naozaj veľký koncert na ktorom organizátori očakávajú niekoľko tisíc fanúšikov, ktorí by sa na námestie jednoducho nezmestili. Staré ihrisko tak bude pre tento koncert výbornou alternatívou.

Časový harmonogram Hodového koncertu 2017

Návštevníci práve čítajú:  Hudobný objav Slávka Tkáčová vyráža s podporou známych tvárí na akustické turné

18:00 The Brazen Head
19:00 Inside
20:00 Zeus
21:00 Olympic
22:00 Kabát Revival

Koncert začína o 18:00 hod. a pred kapelou Olympic zahrajú ešte výborné kapely The Brazen Head, Inside, Zeus a Kabát Revival. Vstupné na Hodový koncert 2017 s kapelou Olympic je 15 eur v predpredaji a 20 eur na mieste v deň koncertu.

Súťaž o 5×2 lístky!

Podmienky súťaže sú veľmi jednoduché. Stačí ak nám do komentárov napíšete 3 skladby od kapely Olympic a pozdielate tento článok na Facebooku (modré tlačidlo pod týmto článkom).  Pre piatich výhercov máme pripravené 2 lístky na Hodový koncert s kapelou Olympic! Žrebujeme priebežne a 4. októbra 2017 budú všetci výhercovia zverejnení na tejto stránke. Veľa šťastia!

Návštevníci práve čítajú:  Pharell Williams s kapelou N.E.R.D na Colours of Ostrava 2018

Výhercovia MUSIC ZONE

Jozef Cigáň
Lucia Krásna
Marika Havettova
Adriana Kramárová
Alena Izsóffová

Výhercovia Rádio MAX

Alexander Šutka
Fefii Šutková
Monika Melišková
Frederika Šutková
Erika Vrľáková

Pridať komentár

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

To Top