Koncerty

Suzi Quatro prekvapila energiou a v Seredi odohrala všetky svoje hity!

Áno, v Seredi bolo opäť veselo. Odohral sa tam totiž posledný zo zahraničných koncertov v rámci letného projektu “IN CASTLE”, ktorý organizuje Agentúra Kvas. Tej sa podarilo na posledný augustový piatok dotiahnuť legendu ženského rocku, speváčku a basgitaristku Suzi Quatro.

Projekt letných podujatí pod holým nebom IN CASTLE, ktorý spoločne pripravili Agentúra KVAS a Dom kultúry Sereď privítal vo svojom prvom ročníku hviezdy ako Apocalyptica, Papa Roach, Clean Bandit, Goran Bregovic, či kapelu Olympic a Kandráčovcov. Dnes však pódium prevzala známa rockerka a nálada bola dokonalá.

Diváci dali kapacite seredského amfiteátra opäť zabrať, čo sa však zmenilo bola veková kategória fanúšikov. Išlo prevažne o starších ľudí, čo však tentoraz vôbec nepokazilu atmosféru. 68 ročná speváčka odohrala skoro dvojhodinový set tých najväčších hitov a jej entuziazmus, charizma a čipernosť boli veľmi nákazlivé.

Všetka energia sa jej však aj vrátila späť, dav aj napriek lavičkám v hľadisku stál na nohách od prvej po poslednú pesničku. Tých bolo v playliste veľa a Suzi s kapelou odohrala niekoľko prídavkov zavŕšených tými najväčšími rockovými peckami.

Sama speváčka okrem basgitary zahrala aj na bicie a jednu pieseň odohrala za klavírom. Spoločnosť jej pri tom robila partia skvelých muzikantov, ktorý povzniesli koncert na profesionálnu úroveň a dokázali, že si staršia rocková hudba aj v dnešnej dobe nájde množstvo fanúšikov.

FOTOREPORT Z KONCERTU SUZI QUATRO V SEREDI:

To Top