Správy

Švanda opět muzikantem, jen dudy vyměnil za kytaru

Mladá a ambiciózní kapela ze Zlína se silným a úderným názvem Leon vtrhla do hudebního světa ve velkém stylu. Jejich první singl Volný pád se na internetu dobře zavedl a druhý singl Spojení jej následoval. Kapela se nesnaží usnout na vavřínech a pečlivě na sobě pracuje. Důkazem toho je také nový videoklip Sex léčí. Jeho premiéra proběhne v pátek 16. listopadu 2018.

Trojlístek ve složení Petr Huser baskytara, David Šenkeřík bubny a Marek Švanda zpěvák a kytarista tvoří autorskou muziku. A jak písnička vznikla? „Je to v podstatě taková nadsázka na drobné vztahové války. Je to o tom, že každý pár prochází různými částmi vztahu. Někdy je to hezké, někdy je to špatné a vždycky to spojí ten sex, takže proto Sex léčí“ popisuje zpěvák Marek Švanda.

Online kníhkupectvo BUX.sk, predaj kníh

Písnička je svižná a energická, proto volba padla právě na ni. Singl kapela nahrála ve slovenském Prešově pod taktovkou známého producenta Martina Migaše z kapely Peha. Klip se natáčel pod režií Martina Vaňka, v lokalitě Kunovického letiště, v hangáru. „Hledali jsme nějaké čisté bílé prostředí, aby kapela působila hezky a zároveň se prolínala s příběhem toho páru, který je v klipu. Záběry páru se natáčely v apartmánu v Luhačovicích“ popisuje mladý zpěvák celý proces natáčení. Kapela zůstává aktivní a již nyní pilně pracuje na dalším singlu a potažmo celé desce. Více informací získáte na www.leonmusic.cz.

To Top