Svet Metal-u 02#

0
4
views

Vitajte u ďalšieho dielu SVET-a METAL-u. Ako hlavnú novinku týždňa tu máme potvrdenie od pražského súdu, že spevák Randy Blythe je už voľný! No a tie zaujímavejšie novinky ktorými sa budeme dnes zaoberať znejú takto: Judas Priest pokračujú v nahrávaní, Slash plánuje tretí štúdiový album, Mötley Crüe čoskoro ukončia svoju kariéru.

 

Judas Priest pokračujú v nahrávaní, čoskoro sú tu s novým albumom.

Legendárna kapela Judas Priest síce strávili väčšinu minulého roku reflektovaním minulosti, keď slávili  svoj album “Screaming for Vengeance“, teraz sa už plno sústredia na budúcnosť, ktorá je v znamení pripravovaného ďalšieho štúdiovej novinky! Kapela na svojich oficiálnych web-stránkach zverejnila nasledujúcu správu: ,,Chlapi práve pripravujú v štúdiu svoje nové album – všetko ide zatiaľ skvelo!”

Kapela cez oznámenie tiež potvrdila, že nové live DVD “Epitaph” je kompletne dokončené a jeho presné dátum vydania bude zverejnené v najbližších týždňoch. Album aj DVD k nám dorazí ešte pred koncom tohoto roku!

 

Slash plánuje tretí štúdiový album.

Slash je so súčasnou podobou svojej sólovej kariéry očividne nadmieru spokojený, a tak nieje divu, že už pomaly začína pripravovať plány na tretí štúdiový album. Ani nie rok starý album “Apocalyptic Love” by sa tak svojho nástupcu mohla dočkať skôr, ako sa pôvodne zdalo. Jediným problémom by snáď mohli byť záväzky speváka Mylesa Kennedyho u jeho domovskej kapely Alter Bridge. Slash ale všetkých fanúšikov AB upokojuje slovami:

,,Fanúšikovia Alter Bridge sa nemusia ničoho obávať. Kapela čoskoro vydá svoj nový album a následne tiež aj vyrazí na svetové turné. Mylesa si odchytím v medzičase.”

 

Mötley Crüe budú čoskoro končiť!

O konci kapely je presvedčený basgitarista Nikki Sixx, ktorý v jednom z aktuálnych rozhovorov priznal, že jeho kapelu na hudobnej scéne čaká už len posledných pár rokov. Podľa Nikkiho Sixxa ostáva kapele definitívne posledný albumový výstrel (ktorý by mal vyjsť ešte tento rok), na ktorého priamo naviaže aj rozlúčkové turné. Tím potom bude viac ako 30-ročná kariéra definitívne uzavretá. Nikki Sixx tento prekvapujúci krok komentuje s presvedčením, že by kapela mala skončiť na úplnom vrchole.

,,Nieje to tak, že by sme sa neznášali alebo nám už nefungovala spoločná chémia. Proste chceme skončiť vo chvíli, keď za nami ostatne silný odkaz. Keď sa dívam na kapely, ktoré už sú dávno otrepané, len si hovorím: “Zoskočte už z toho koňa, dávno už nežije!”

Mötley Crüe sa taktiež tento rok chystajú natočiť filmovú verziu svoje úspešnej autobiografie “The Dirt“, ku ktorej by mal vyjsť taktiež oficiálny soundtrack.

 

Tak to bolo z dnešnej časti všetko. Článok pre vás napísal metalový portál –> Bullet For My Valentine Sk/Cz

Nenechajte si ujsť ďalší článok opäť o týždeň!