Svet Metalu 01#

0
4
views


Človeka zamrzí, keď zistí,že jeho dávnejšie obľúbená kapely, ktorej počiatky s veľkým napätím sledoval, vydá čoskoro už svoj šiesty album. Tak to bude aj u kapely Trivium, no nemalo by to dopadnúť zle.  Každopádne tu máme aj viacero noviniek v prvom vydaní z mnoha článkov o SVETE METALU. Ďalšie novinky sú takéto: Sepultura začala nahrávať svoju novú štúdiovú novinku, Alter Bridge sľubujú viac energie pre nový album.

Študiová šestka kapely Trivium je už pripravena!

Ako sme spomenuli v úvode, Trivium  je jedna z kapiel ktoré svoje albumy rozhodne neodkladajú. Preto už začali pracovať na svojom šiestom albume ktorý je už takmer hotový! Vekový priemer kapely je pod tridsiatkou a majú už ochvíľu šesticu albumov nahratých, to ostatné myslím že hovorí aj samo za seba. Ich šiesty album by mal vyjsť koncom leta u vydavateľstva Roadrunner Records. Taktiež pánovia z Floridy pred pár dňami ukončili svoje nahrávanie, vďaka čomu dali priestor všetkým tím mixážnym, produkčným a masteringovým radostiam, do ktorých už “bežný smrteľník” nevidí.

 

 

Sepultura popisuje štúdiovú novinku.

Máme tu ďalšiu novinku ohľadom albumov. Brazílsko-americká partia thrash-metalistov zo Sepultury začala pripravovať svoju v poradí už trinásty štúdiový album, ktorý vyjde koncom tohto roku pod vydavateľstvom Nuclear Blast RecordsZačiatok nahrávania bol zachytený aj na niekoľkých fotografiách, ktoré si môžete pozrieť priamo TU!

Vôbec poprvýkrát na albume začujeme bubnovať mladíka Eloya Casagrandeho, ktorý v roku 2011 za bicie nahradil Jeana Dolabellu.

 

Alter Bridge sľubuje energické album!

Albumovú exkurziu zakončime na hard-rockovú notu, konkrétne u stále populárnejších Američanov Alter Bridge. Kapela sa chystá totižto v nadchádzajúcich týždňoch dokončiť svoju albumovú novinku a gitarista Mark Tremonti upozorňuje, že možno fanúšici kapely dostanú niečo iné, ako pôvodne čakali:

,,Pre nové album máme zatiaľ pripravené zhruba päť piesní. Všetkých päť je naozaj energických a nesú žánre v podobe rockovo-metalovom štýle. Nechceli sme byť predvídateľní. Chceli sme fanúšikov prekvapiť a zatiaľ sa u toho skvelo bavíme.”

Mark Tremonti v súčasnej dobe dokončuje svoje turné na podporu svojho sólového debutu.

 

 

Dúfam že sa vám prvý článok SVETA METALU páčil a prečítate si aj ďalšie. Článok nápisali admini stránky –> Bullet For My Valentine Sk/Cz