Koncerty

System Of A Down prídu koncertovať k našim susedom!

Arménsko-americká kapela System of a Down potvrdila niekoľko vystúpení na rok 2020 v Európe. Kapela taktiež poznamenala, že postupne budú koncerty pribúdať!

Nečakali sme dlho a ďalší koncert pribudol u našich českých bratov. Kapela System Of A Down vystúpi už 16. júna 2020 v pražskej O2 Aréne.

Kapela si na pomoc prinesie aj špeciálneho hosťa. Bude to brazílska kapela Ego Kill talent, ktorá nedávno vydala svoj druhý album.

System of a Down, známa aj pod akronymom SOAD a často skracovaná na System, je arménsko-americká rocková skupina z Los Angeles v štáte Kalifornia, ktorá bola založená v roku 1995.

Skupina sa skladá z Serja Tankiana (sólový spev, klávesy, rytmická gitara), Darona Malakiana (gitara, spev), Shava Odadjiana (basová gitara, sprievodný spev) a Johna Dolmayana (bicie). Skupina má veľmi osobitý štýl hudby, a tak ani medzi fanúšikmi nepanuje jednota v názore na to, o aký štýl vlastne ide.

Časť tvrdí, že najpresnejšie ich vystihuje pojem hard rock, väčšina však hovorí aj o veľmi jedinečnej alternatívnej hudbe, v ktorej sa nachádza etno, funk, psycho, death metal s prvkami arménskeho folklóru.

To Top