Tajný koncert Petra Nagya sa utajiť nepodarilo, prišlo naň niekoľko stoviek fanúšikov!

0
24
views

Aj keď to mal byť tajný koncert, utajiť sa ho nepodarilo! Legenda Peter Nagy prijal pozvanie na tradičné Bigbítové Vianoce do strediska kultúry v bratislavskom Novom Meste a dňa 7.12.2016 tam spolu s kapelou Indigo odohrali svoj špeciálny koncert plný prekvapení!

Koncert začal niekoľko minút po 19-tej a fanúšikovia sa nevedeli dočkať, kedy sa Peter Nagy a kapela Indigo objavia na pódiu. Prekvapením však bolo, že Peter Nagy prišiel na pódium sám s gitarou a hneď po veľkom potlesku fanúšikov potešil skladbou Nohavičky vlajú a pokračoval ďalšími skladbami len s akustickou gitarou. Po niekoľkých odohratých skladbách sa ku nemu konečne pridala aj fantastická kapela Indigo a rocková show mohla naplno začať!

Počas večera zazneli najväčšie hity ako Marcel z malého mesta, Sme svoji, Psi sa bránia útokom a veľa ďalších skladieb, ktoré si spievali všetky vekové generácie, ktoré sa na tento špeciálny koncert prišli pozrieť. Prekvapením večera bola aj skladba Hovniválik z detského albumu Peter Nagy a deti, ktorú si pospevovali hlavne deti 90. rokov a určite si pri tom zaspomínali na svoje detské časy. Na koncert sa prišla pozrieť aj Miška Paštéková, ktorej všetci prítomný spolu s Petrom Nagyom zaspievali skladbu Mandarinka Darinka.

Ďalším prekvapením večera bola skladba Vianoce, ktorú Peter Nagy s kapelou Indigo “prezliekli” do rockových šiat. Vznikla tak nová podoba legendárnej vianočnej skladby, ktorá potešila zrejme každého prítomného fanúšika. Ak ste na koncerte neboli, tak si skladbu môžete vypočuť tu.

Vianočnú atmosféru bolo cítiť na každom kroku a za večer zaznelo ešte veľa legendárnych a nezabudnuteľných skladieb, ktoré si naozaj spievala celá hala kultúrneho strediska Bratislava Nové Mesto. Na záver večera zaznel najväčší hit Kristínka a ešte niekoľko prídavkov, pretože na koncerte panovala vianočná a hlavne skvelá a priateľská nálada, ktorú vytvoril ako Peter Nagy a kapela Indigo, tak aj všetci fanúšikovia, ktorí sa na tento koncert prišli pozrieť . Veríme, že na budúci rok sa vidíme opäť! 🙂