Takto by sa mala volať nová epizóda Star Wars VIII!

0
154
views

Všetci fanúšikovia Star Wars už netprezlivo čakajú nielen na Rogue One ale aj na novú epizódu Star Wars VIII, ktorá by mala mať premiéru o rok 15. decembra 2017! 

Veľa fanúšikov si myslí, že s príchodom Rouge One do kín by mohol Disney a Lucasfilm priniesť aj nový trailer k epizóde VIII, ale takýto scenár je veľmi nepravdepodobný. V Star Wars teda okrem pôvodných hercov z epizódy VII uvidíme aj nové tváre a veríme, že sa konečne dozvieme kto je Snoke!?

Aby sme však nezdržovali a bude to pravda, Star Wars VIII by sa mala volať Star Wars: Forces of Destiny. Čo na tento názov hovoríte? Pozdáva sa Vám to, alebo by ste novú epizódu pomenovali inak? Môžete sa vyjadriť v komentároch pod článkom. Tento názov však stále nie je oficiálne potvrdený a preto to zostáva len pri špekuláciach. Nezostáva nám nič iné, len si počkať pokiaľ sa tieto informácie oficiálne potvrdia a potom hurá 15. decembra 2017 do kina!

Star Wars je označenie hexalógie kultových filmov G. Lucasa, prípadne aj súvisiacich produktov, spinoffov a podobne. Pomenované sú podľa pôvodného názvu prvého filmu hexalógie natočeného roku 1977.

Po obrovskom úspechu už prvého filmu – Hviezdne vojny – vznikol celý rad súvisiacich filmov, seriálov, kníh, komiksov, počítačových hier a videohier a iných merchandisingových produktov. Všetky Lucasovými ľuďmi oficiálne schválené z uvedených filmov, kníh a iných médií sa označujú ako Expanded Universe.

Prečítajte si tiež: Star Wars Rogue One prichádza s prvým oficiálnym trailerom! 

Rozšírený vesmír vznikol knihou Alana Dean Fostera z roku 1978 “Splinter of the Mind’s Eye” a odvtedy sa neustále ďalej „rozširuje“, takže príbeh Star Wars vlastne pokračuje všetkými smermi aj mimo základných šiestich, respektíve dnes už siedmych filmov.