Kapely

Talentovaná speváčka Mista má vlastnú televíznu reláciu, kde radí ľuďom, ako zvládať pocity!

Očarujúca Mista najnovšie boduje aj na inom, ako hudobnom poli! Speváčke s nezameniteľným hlasom sa darí aj ako redaktorke, dramaturgičke, scenáristke a moderátorke. V Česku, kde žije, má vlastnú reláciu s názvom „Pocity s Mistou“. Do hosťovského kresla  si pozýva každý týždeň hostí z radov psychológov, koučov a odborníkov na medziľudské vzťahy, zdravie a prácu, s ktorými prináša novátorský pohľad na riešenie problémov v týchto aspektoch života. Mladá hudobníčka prejavuje mnoho empatie a tak je jej televízna relácia úspešná. Pozrite si „Pocity s Mistou“ a zlepšite si náladu vypočutím jej najnovšej piesne „Deň s tebou“.

 Speváčka Mista dobýja mediálny svet! Dokazuje, že má talent nielen na hudbu, ale aj potrebné schopnosti na prípravu a moderovanie televíznej relácie. Navyše jej nechýba ani nevyhnutná empatia!

TOP:  Kapela Roztopaš zverejnila svoj debutový album na YouTube!

„Keď bolo blogovanie ešte v plienkach, začala som robiť videoblog MistaFashion, kde sme s mojimi hosťami z radov vizážistov a kaderníkov ukazovali dievčatám, ako sa správne upraviť, aby sa cítili sebavedomejšie. Postupne som sa ale chcela posunúť ďalej a tak vznikol nový televízny program, ktorý moderujem. Do relácie „Pocity s Mistou si pozývam hostí z radov psychológov, koučov a lektorov, a bavíme sa o tom, ako riešiť problémy, ktoré trápia ľudí v rôznych aspektoch života. Či už sú to vzťahy, práca, výchova detí, sexualita a podobne. Je to podľa mňa oveľa dôležitejšie, ako riešiť módu alebo momentálne trendy. Ak vďaka môjmu programu pomôžeme uľaviť aspoň jednému človeku, potom má táto práca pre mňa naozaj zmysel,“ vysvetľuje Mista.

TOP:  Druhý ročník hudobnej súťaže City music show spustil prihlasovanie!

Mista celú reláciu pripravuje sama v spolupráci s televíznym štábom. Sama si vyberá hostí, napíše scenár a v samotných rozhovoroch odpovedá aj na otázky divákov.

„Paradoxne vymyslieť tému rozhovoru je pre mňa to najjednoduchšie a najpríjemnejšie. Náročná je celá práca okolo. Skĺbiť, aby bol celý štáb aj s hosťami pripravený v termíne, ktorý vyhovuje všetkým, aby mali v predstihu témy. Keďže sa program vysiela v televízii, musí byť vždy všetko pripravené načas. Keď už sme na pľace, potom pre mňa prichádza uvoľnenie,“ dodáva sympatická Mista.

Témy v relácii sú rôznorodé a hlavne také, ktoré ľudia najčastejšie riešia v bežnom živote.

„Najradšej sa s hosťami rozprávam o partnerských vzťahoch. Samozrejme veľmi zaujímavé sú aj témy „Ako zvládať stres”, „Ako pristupovať k deťom vo výchove”, či „Ako si zvýšiť sebavedomie”. Najviac ma však bavia práve otázky riešenia konfliktov vo vzťahu. Mať kvalitné vzťahy je podľa mňa budúcnosť. Tak ako v minulosti bolo „cool” pochváliť sa tým, kto má aké auto alebo dom, v budúcnosti budú podľa mňa rešpektovaní ľudia, ktorí budú vedieť udržiavať pevné a zdravé vzťahy. Ohlasy na moju reláciu sú zatiaľ veľmi príjemné. Momentálne najsledovanejšia téma je „Ako nájsť svoj talent,“ uzatvára Mista.

TOP:  Novozámocká kapela Luisville Story predstavuje klip PASCA

Speváčka Mista, vlastným menom Soňa Šimorová, má za sebou klasické hudobné vzdelanie. Vyštudovala husle a klavír na Konzervatóriu a následne aj na Vysokej škole Múzických umení v Bratislave.  Aktuálne má Mista nový singel „Deň s Tebou“.

Zdroj: Nora Krchňáková, foto: Milan Mošňa

Click to comment

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Tip na článok
To Top