Hľadáte niečo konkrétne?

Novinky zo sveta hudby

Tanečná skupina Phantoms Crew predstavila vianočné video!

Tanečno-vianočné video od Phantoms Crew( účastníci show Česko Slovensko má Talent 2010 a 2012) poukazuje na myšlienku , že v dnešnom uponáhľanom svete každý berie vianočné sviatky v materiálnom , ale každý by mal spomaliť tempo a vnímať tú duchovnú stránku Vianoc, ako je prežiť sviatky v kruhu najbližšej rodiny,priateľov a cítiť teplo domova,lásky a šťastia.

Kto sú Phantoms Crew ?

Začiatkom roku 2008 dostali 2 tanečníci (b-boy Noro a bulletkoo) nápad,že si založia vlastnú skupinu. Zavolali chalanov , ktorými boli b-boy Kuvik , b-boy Mysho , Macinečko a založili si skupinu.Nazývala sa Boys of Street. Ako vela začínajúcich tanečníkov sa aj oni inšpirovali videami z internetu. Bohužial Macinečko musel prestať pre nedostatok času. Začali trénovať v Kulturnom dome v Mani a počas leta sa dočkali prvého vystúpenia vo svojej dedinke vo Velkej Mani. Naša obec nás začala podporovať v tomto smere ďalej začo im pekne ďakujeme.

Vystúpenie malo velký úspech a tak sa chceli pridať i další do tejto skupiny. Takže sa skupina rozrástla o dalších členov a to boli : Rišo , b-boy George , Mr.Little , Palo a veľkým prínosom bol mladý talentovaný chalan b-boy Owen.

Takto chalani trénovali do septembra 2008 , keď sa spoznali s 2 členmi bývalej 43Crew a to boli b-girl Skica a b-boy Božsky, ktorí pochádzajú z okolia Vrábel . Ubehlo pár spoločných tréningov a skupina sa rozhodla zmeniť si názov a to bol PHANTOMS CREW.

Skupina tvrdo trénovala a pripravovala choregrafiu na sútaž Talent roka , ktorá sa konala v Šuranoch. Prišiel prvý veľký úspech v podobe víťazstva , preto začali ešte tvrdšie trenovať a dostavali sa im do rúk prvé vystúpenia v okolí. Samozrejme sa chodilo zadarmo a hlavne aby sa ukázali luďom. Po nejakom čase nás taktiež začalo sponzorovať mesto Vráble, ktoré nám poskytlo telocvičnu na trénovanie.

Po tomto úspechu sa pripojil do skupiny b-boy Guli (tiež člen byvalej 43Crew) . Nechodilo sa po vystupkách už len v okolí , ale aj ďalej . Guli odišiel zo skupiny pre osobné dôvody , ale chalani makali ďalej a chodili na vystupká. Neskôr odišiel zo skupiny Rišo a pre nedostatok času aj Palo.

V máji 2009 sa chalani spoznali so supermi luďmi a tými boli b-boy Maro z Dubnici nad Váhom a b-boy Tommy , ktorí po spoločných tréningoch a vystupkách zapadli do skupiny . Venujeme sa štýlom ako je poppin , lockin , breakdance , newstyle a iné. Chodíme na vystupká po celom Slovensku , zúčastňujeme sa rôznych akcií a tanečných battlov.

Reklama
Reklama www.bedy.sk

Prečítajte si tiež:

Správy

Bez autorov o autoroch. Taký je návrh nového Mediálneho zákona, ktorý 7. októbra 2021 predložilo do medzirezortného pripomienkového konania Ministerstvo kultúry (MK SR). Návrh...

Zaujímavosti

For You predstavuje novú skladbu Best of Slovak pop 2000 – 2009 (Antológia III), ktorou sa na chvíľku prenesiete do začiatku storočia. „Chceli sme...

Kapely

Roman, Robo, Marek a Viktor z kapely Pell-Mell 59 predstavujú novinku zo svojej tvorby. Singel s názvom „Poď so mnou“ zverejnili chalani aj s...

Zaujímavosti

Po tom, čo sa podarilo prebojovať kapele FREYA priamo do finále pesničkovej súťaže Košický zlatý poklad minulý rok, história sa opäť zopakovala. Žilinčanov totiž...

Reklama