Správy

Tenisky Chuck Taylor All Star sú pripravené na jar 2018 s jasným odkazom!

Converse oversize logo sa po novom rozprestiera cez celé modely a je tak väčšie než kedykoľvek predtým. Plátené členkové Chucky majú vypchatú stielku OrthoLite, ktorá zaisťuje pohodlie pri každodennom nosení. 

Béžová farba v spojení s výrazným čiernym a červeným logom tiež spoľahlivo zaháji jarný detox vášho šatníku. Akonáhle štýlové Chuck Taylor All Star Wordmark obujete, hovoria za vás.

Online kníhkupectvo BUX.sk, predaj kníh

Jarná kolekcia Chuck Taylor All Star Wordmark je k zakúpeniu v Converse predajni v Centre Chodov a u vybraných predajcov.

Viac o aktuálnych kolekciách Conversewww.conversesk.com.

V niektorých ohľadoch nás poznáš. Converse vyrába Chuck Taylor All Star a One Star tenisky už viac než jedno storočie a teraz pracuje na vytvorení novej streetovej klasiky. To, čo nosíš je inšpirované športom, ulicou a kultúrou, Converse to sleduje a re definuje s tebou. Keď obúvaš Converse, vytváraš autentický pouličný štýl, a to jednoducho tým, že si sám sebou. Nezáleží na tom, či má Chucky na sebe sedemdesiat ročná basketbalová legenda na obrázku v knihe alebo sú k videniu na tebe na ulici, Chucky boli vždy “na pohodu”…pretože ich nosíš práve ty. Nevieme, akou cestou sa vydáš, ale jedno je isté, že Converse vezmeš na tu cestu s tebou.

To Top