Viac...

Tenisky Chuck Taylor All Star sú pripravené na jar 2018 s jasným odkazom!

Článok prečítate za: 1 min.

Converse oversize logo sa po novom rozprestiera cez celé modely a je tak väčšie než kedykoľvek predtým. Plátené členkové Chucky majú vypchatú stielku OrthoLite, ktorá zaisťuje pohodlie pri každodennom nosení. 

Béžová farba v spojení s výrazným čiernym a červeným logom tiež spoľahlivo zaháji jarný detox vášho šatníku. Akonáhle štýlové Chuck Taylor All Star Wordmark obujete, hovoria za vás.

Jarná kolekcia Chuck Taylor All Star Wordmark je k zakúpeniu v Converse predajni v Centre Chodov a u vybraných predajcov.

Viac o aktuálnych kolekciách Converse – www.conversesk.com.

V niektorých ohľadoch nás poznáš. Converse vyrába Chuck Taylor All Star a One Star tenisky už viac než jedno storočie a teraz pracuje na vytvorení novej streetovej klasiky. To, čo nosíš je inšpirované športom, ulicou a kultúrou, Converse to sleduje a re definuje s tebou. Keď obúvaš Converse, vytváraš autentický pouličný štýl, a to jednoducho tým, že si sám sebou. Nezáleží na tom, či má Chucky na sebe sedemdesiat ročná basketbalová legenda na obrázku v knihe alebo sú k videniu na tebe na ulici, Chucky boli vždy “na pohodu”…pretože ich nosíš práve ty. Nevieme, akou cestou sa vydáš, ale jedno je isté, že Converse vezmeš na tu cestu s tebou.

Páčil sa Vám tento článok?

Pridajte hodnotenie kliknutím na hviezdičku

Priemerné hodnotenie / 5. Počet hlasov:

Pridať komentár k článku

Napíšte svoj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

To Top
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!