Novinky zo sveta hudby

Tereza Mašková má nový singel, ktorý pre ňu napísali členovia No Name

Tereza Mašková naspievala pieseň O nás dvou, ktorú pre ňu napísali  Zoli Sallai a  Igor Timko zo skupiny No Name spolu s herečkou Janou Kolesárovou. Speváčka k nemu už zverejnila  aj videoklip, ktorý k nemu natočila.

Tereza Mašková prechádza obdobím plných príprav k vydaniu svojho prvého štúdiového albumu naplánovaného na jar budúceho roku. Po úspešnom singli Žár naspievala pieseň, ktorú pre ňu napísali členovia skupiny No Name. Zoli Sallai zložil hudbu a textom ju opatrili Igor Timko a  herečka Jana Kolesárová.

„Jsem hrozně moc ráda, že jsem měla možnost Igora a Zoliho poznat. To, že jsou skvělí muzikanti, všichni víme, ale hlavně jsou to velice srdeční a hodní lidé. Velmi si jich vážím,“ vyznáva sa Tereza Mašková a k samotnej piesni hovorí: „Když jsem ji slyšela poprvé, najednou jsem nevěděla co říct. Chtělo se mi plakat a smát se, protože přesně vystihovala co jsem v té době prožívala: strach z lásky, zmatenost a zamilovanost.“: vyjadrila sa Tereza.

Igor Timko si spoluprácu s mladou speváčkou pochvaľuje: „Terezke sme skladbu pustili doobeda a ešte v ten istý deň večer ju naspievala s takou ľahkosťou a gráciou, že sa nebavíme o naspievaní songu, ale o vdýchnutí života pesníčke….Každé slovo sa umocnilo a významy začali do seba zapadávať. Tereza je veľká speváčka, ktorá ma dar hlasom zhmotňovať emócie a vytvárať príbehy.”

Tereza Mašková popri práci na novom albume často koncertuje, hraje  v Činohernom klube v Prahe v hre Sopranistky a už čoskoro sa objaví ako hosť v populárnej TV súťaži Tvoje tvář má známý hlas, ktorej sa po víťazstve v SuperStar zúčastnila.

To Top