Viac...

Test: Fantastická štvorka bluetooth reproduktorov Mac Audio BT Style 1000!

Malý reproduktor s veľkým výkonom. Aj tak by sa dal v skratke zhodnotiť bluetooth reproduktor Mac Audio BT Style 1000. Silný zvuk obalený do kvalitného šasi Vám prinesie až 4 hodiny prehrávania hudby na jedno nabitie. Poďme sa však pozrieť na ďalšie špecifiká tohto výrobku!

Prenosný bluetooth reproduktor Mac Audio BT Style 1000 prinesie do Vašich uší naozaj kvalitný a čistý zvuk, ktorý si môžete jednoducho vložiť do vrecka a na jedno nabitie používať až 4 hodiny. Reproduktor má rozmery 83 x 68 x 33 mm a jeho šasi je vyrobené z kvalitného plastu s mäkkým dotykovým povrchom.

Dizajn, ktorý sa nestratí!

Koniec nudným čiernym reproduktorom. Mac Audio BT Style 1000 sa v dave určite nestratia. Ich dizajn si totiž môžete zakúpiť až v piatich prevedeniach (Pri recenzií sme mali k dispozícií len štyri prevedenia) a to Loud / Skully / DJ / Monster / Pery. Mriežka reproduktorov s dizajnovým tlačidlom je integrovaná do vysoko kvalitného plastového krytu s mäkkým dotykovým povrchom.

Zvuk a pripojenie

V tele bluetooth reproduktoru nájdete zabudovaný 1 x 1,5″ full-range reproduktor a výkonný zosilňovač, ktorý Vám zaistí spoľahlivú reprodukciu zvuku z externých zariadení. Tie jednoducho pripojíte pomocou bezdrôtovej technológie Bluetooth alebo 3,5 mm stereo Jack, ktorý sa nachádza na bočnej strane reproduktoru. Reproduktor môžete nabíjať veľmi jednoducho pomocou zabudovaného USB portu.

Až štyri hodiny hudby!

Výkonná vysokokapacitná batéria dodáva potrebnú energiu na štyri hodiny prehrávania hudby. Bezdrôtový kanál je dodávaný pomocou najnovšej verzie Bluetooth od verzie 4.2 alebo prostredníctvom vstupu AUX IN 3,5 mm z prehrávača MP3.

Čo ma to bude stáť?

Cena dizajnového reproduktoru Mac Audio BT Style 1000 Vás určite neodradí! Stojí len 19 eur s DPH a s internetovým obchodom Audio.sk sme pre Vás pripravili ešte výhodnejšiu cenu! Pokiaľ pri nákupe v internetovom obchode Audio.sk použijete zľavový kupón ZONE10, dostanete  zľavu -10% na celý Váš nákup! K tomuto všetkému Vám pribalíme aj dopravu zdarma!

Mac Audio BT Style 1000 si môžete zakúpiť priamo TU!

[wp-review id=”50845″]

To Top
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
Váš nákup Položka odstránená. Späť
  • Žiadne produkty v košíku.