Novinky zo sveta hudby

The Paranoid: Turné s Nerieš odspieva Roman, príde aj Strapo a kapela hovorí o nenaplnených očakávaniach

Po Robovom vyjadrení (ktoré nájdete TU) o ukončení pôsobenia vo formácií The Paranoid prišiel čas aj na ich oficiálne vyjadrenie.

To sa trošku odlišuje od výroku (už bývalého speváka), keďže kapela hovorí o “nenaplnených očakávaniach”, či dochádzaní z Prahy. Celé vyhlásenie si môžete prečítať nižšie.

Čo bude s kapelou The Paranoid je na teraz otázne, no jedno už vieme. Turné s raperskou dvojicou NERIEŠ, ktoré začína o dva týždne sa neruší. Odspieva ho totiž gitarista Roman. Či nahradí aj post oficiálneho speváka kapely ukáže budúcnosť.

Spojenie THE PARANOID + NERIEŠ si môžete vypočuť dokopy v piatich mestách po celom Slovensku. Nepôjde však o klasický dvojkoncert, ale o špeciálny setlist tvorený mixom oboch formácií. Niečo podobné (len s piesňami Nerieš) sme mohli zažiť už na tohtoročnom HipHop Žije na Zlatých Pieskoch.

Jednou z najnovšie potvrdených informácií je, že na koncerte v Bratislave sa ako hosť ukáže na pódiu aj raper Strapo. Čaká nás teda veľmi zaujímavý event na ktorom nesmieš chýbať.

Viac informácií o tomto turné a vyjadrenie jednotlivých interpretov Vám prinesieme v špeciálnom videu už čoskoro.

Produktové novinky

Hľadáte elegantné inteligentné hodinky s dlhou výdržou? Vyskúšajte Niceboy X-fit Watch Pixel

Niceboy X-fit Watch Pixel sú univerzálne inteligentné hodinky pre aktívnych mužov aj ženy. Ponúkajú výdrž až 10 dní a odolné vodotesné telo so stupňom krytia IP68. V hodinkách aj mobilnej Zobraziť viac

Herné slúchadlá Niceboy ORYX X500 Shadow prinášajú prvotriedny zvuk a výrazný dizajn

Pokiaľ od svojich herných slúchadiel chcete okrem prvotriedneho priestorového zvuku aj prvotriedne pohodlie, ORYX X500 Shadow od značky Niceboy vám prinesú oboje. Okrem dizajnu zvýrazneného podsvietením oceníte aj vyhotovenie a Zobraziť viac

Niceboy ORYX K610 Chameleon je klávesnica pre pravých hráčov

Mechanická klávesnica ORYX K610 Chameleon vás prekvapí svojou odolnosťou – má kvalitné spínače, kovovú konštrukciu s opleteným káblom a pozláteným konektorom. A vo vlastnom programe si navyše nastavíte makrá aj Zobraziť viac

To Top
music ZONE