Novinky zo sveta hudby

The Paranoid: Turné s Nerieš odspieva Roman, príde aj Strapo a kapela hovorí o nenaplnených očakávaniach

Po Robovom vyjadrení (ktoré nájdete TU) o ukončení pôsobenia vo formácií The Paranoid prišiel čas aj na ich oficiálne vyjadrenie.

To sa trošku odlišuje od výroku (už bývalého speváka), keďže kapela hovorí o “nenaplnených očakávaniach”, či dochádzaní z Prahy. Celé vyhlásenie si môžete prečítať nižšie.

Čo bude s kapelou The Paranoid je na teraz otázne, no jedno už vieme. Turné s raperskou dvojicou NERIEŠ, ktoré začína o dva týždne sa neruší. Odspieva ho totiž gitarista Roman. Či nahradí aj post oficiálneho speváka kapely ukáže budúcnosť.

Spojenie THE PARANOID + NERIEŠ si môžete vypočuť dokopy v piatich mestách po celom Slovensku. Nepôjde však o klasický dvojkoncert, ale o špeciálny setlist tvorený mixom oboch formácií. Niečo podobné (len s piesňami Nerieš) sme mohli zažiť už na tohtoročnom HipHop Žije na Zlatých Pieskoch.

Jednou z najnovšie potvrdených informácií je, že na koncerte v Bratislave sa ako hosť ukáže na pódiu aj raper Strapo. Čaká nás teda veľmi zaujímavý event na ktorom nesmieš chýbať.

Viac informácií o tomto turné a vyjadrenie jednotlivých interpretov Vám prinesieme v špeciálnom videu už čoskoro.

To Top