Thomas Puskailer očaril svojim #UNPLUGGEDTOUR aj Prahu!

0
5
views

Thomas Puskailer zašiel so svojim #UNPLUGGEDTOUR aj do Prahy a pražské publikum doslova nadchol! Chambers  bar v centre mesta sa zaplnil Thomasovými českými aj slovenskými fanúšikmi, ktorí spontánne reagovali na jeho staršie aj nové hity! Komorné vystúpenie sympatického speváka v sprievode „slovenského Jimiho Hendrixa“ Andreja Urbanského sa českému publiku veľmi páčilo. Koncert sprevádzal častý aplauz! Potešený Thomas sa vrhol do ďalších príprav a už sa nevie dočkať koncertov s vianočným nádychom. S #UNPLUGGEDTOUR zavíta ešte do Banskej Štiavnice, Modry, Levíc, Senice, Nitry, Lozorna, Bratislavy, Trnavy a Želiezoviec. Potom sa pred Vianocami a Silvestrom, keď ho opäť čaká koncertovanie, chystá nabrať sily na Srí Lanku! Zaslúženú dovolenku si dopraje po dlhých troch rokoch. 

Thomas Puskailer žne jeden úspech za druhým. S  #UNPLUGGEDTOUR sa vybral aj do Prahy a tamojší koncert  možno bez váhania označiť za veľmi vydarený! Fanúšikovia zaplnili Chambers  bar v centre českej metropoly.

„Hralo sa nám skvelo! Cítil som sa veľmi dobre a zahrialo ma pri srdci, že sa v publiku našlo aj veľa fanúšikov, ktorí poznali moje staršie skladby, ako je “Moneytree” a aplauzom reagovali aj na nový slovenský singel “Chýba nám”. Už teraz, po tomto “teste“, plánujeme ďalšie zastávky v českých mestách. Bol to tak trochu môj sen vystupovať v Prahe a verím, že to odštartovalo častejšie návštevy,“ teší sa Thomas Puskailer. 

Aj v Prahe spieval sympatický Thomas v sprievode gitaristu Andreja Urbanského, ktorého označujú za slovenského Jimiho Hendrixa. Po českej metropole čaká chalanov koncertovanie s vianočným nádychom v ďalších slovenských mestách.

„V Prahe sme zahrali to, čo hráme na koncertoch v rámci #UNPLUGGEDTOUR a teda program zložený prevažne z mojej hudobnej tvorby. Skladby som písal v rôznych životných etapách a o tom medzi skladbami aj hovorím. Dokonca už skladám nové pesničky spoločne s Andrejom a v Prahe sme zahrali i úplne novú skladbu, ktorá mala úspech. #UNPLUGGEDTOUR vygraduje koncertmi v druhej polovici novembra až do takmer  polovice decembra. Vtedy pridáme niekoľko najslávnejších vianočných songov, ktoré dostanú návštevníkov do sviatočnej nálady,“ dodáva Thomas Puskailer. 

Obľúbený hudobník je teraz mimoriadne vyťažený. Do Prahy letel priamo z Košíc, kde spieval na otvorení košického Fashion Weeku. Aj preto sa teší, že si ešte pred Vianocami užije zaslúženú dovolenku.

„Po turné sa v decembri konečne po troch rokoch chystám na dovolenku. S manželkou si doprajeme oddych na Srí Lanke, kde načerpám energiu. Vrátime sa medzi sviatkami, pretože hneď potom sa už budem pripravovať na silvestrovské vystúpenie v Hoteli Turiec v Martine, na čo sa veľmi teším,“ uzatvára Thomas Puskailer. 

V rámci jesennej časti #UNPLUGGEDTOUR navštevujú Thomas Puskailer a Andrej Urbanský mestá, kde zatiaľ nehrali. Pokračujú 18. novembra v Banskej Štiavnici. Vstupenky sa dajú zakúpiť v sieti Ticketportal. Všetky informácie o aktivitách Thomasa Puskailera nájdete na: www.thomaspuskailer.com a informácie o koncertoch na Facebooku.