Zaujímavosti

Thomas Puskailer prerobil najväčší hit od svetoznámeho speváka Stinga

Spevák Thomas Puskailer prichádza s novou skladbou. Tentokrát prespieval skladbu od svetoznámeho speváka Stinga s názvom Englishman in New York. Skladbu do slovenčiny pretextoval textár Martin Sarvaš, s ktorým Thomas Puskailer spolupracuje už niekoľko rokov.

Ku coveru s názvom Snáď tu prežijem aspoň rok vznikol aj videoklip, za ktorým stojí Jakub Točič Chochula, ktorý zostrihal samostatné domáce videá všetkých účinkujúcich hudobníkov.

“Som veľký fanúšik Stinga jeho skladby „Englishman in New York“. Túto pieseň som dokola počúval v čase, keď som prišiel žiť na Slovensko. Spoločne s Martinom Sarvašom sme text vtipne napasovali na mňa. Tento cover som chcel vydať aj preto, lebo mnoho ľudí sa ma pýtalo, kedy príde niečo nové. Pracujem teraz na slovenskom albume, tak som sa rozhodol zverejniť Stingov cover,”  hovorí ku novej skladbe Thomas Puskailer.

“Strašne veľa akcií sa zrušilo, niektoré ešte visia vo vzduchu. Tak stále dúfam, že sa niečo bude konať. Ďakujem fanúšikom za ich priazeň, nech naďalej sledujú moje sociálne siete, budem ich aktuálne informovať. Veľmi sa na všetkých teším, koncerty aj fanúšikovia mi chýbajú…” dodáva Thomas.

To Top