Thrashová jazda na čele s GAMA BOMB v Prahe!

0
4
views

Thrash, thrash, thrash. Mezi současnými mladými kapelami, které se vzhlédli v klasickém old school thrash metalu, rozhodně nepřehlédnete jméno irské pětice GAMA BOMB.

Tahle kapela svou hudbou vzdává hold všem thrashovým velikánům minulosti, na kterých většinou vyrůstali naši otcové. GAMA BOMB produkují klasický old school thrash se vším co k němu patří. Jejich živá vystoupení pak bývají nespoutanou jízdou, kterou již měli tu čest několikrát zažít i čeští fans, ať již to bylo na festivalu Brutal Assault nebo na klubových koncertech. Posledním lákadlem na koncert GAMA BOMB nechť je fakt, že kapela letos vyrukovala s novou desku „The Terror Tapes“.

Společně s Iry se představí další kultovní záležitost v podobě dánské formace ARTILLERY!  Kapela, která byla v osmdesátých letech u nástupu thrashmetalové vlny a za svou dlouhou kariéru prošla hned dvěma rozpady, se od roku 2007 drží hrdě na scéně a od té doby vyplodila již dvě dlouhohrající desky plné tradiční thrashové jízdy, v níž nechybí klasické hoblovačky, řezačky, ale opomenuty nejsou ani melodie a řada pestrých hudebních nápadů . ARTILLERY jsou povinností jak pro pamětníky osmdesátých let tak i pro mladou generaci, pro kterou by měli ARTILLERY představovat ikonu, k níž je třeba s úctou vzhlížet.

Zahraniční čtyřlístek kapel kompletují známí Brazilci TORTURE SQUAD, kteří platí za výrazného představitele jihoamerické death/thrashové scény a také norská thrashová formace TANTARA. Společně s GAMA BOMB a ARTILLERY tak vzniká velmi třaskavé spojení! A to jsme ještě nejmenovali pátého člena do parta, kterým budou čeští zástupci v podobě trutnovské formace EXORCIZPHOBIA.

Koncert proběhne v neděli 19/05 v pražském klubu Nová Chmelnice. Začátek byl stanoven na 19:00h. Vstupenky budou k dostání za 299,- Kč pouze na místě. Více info na www.obscure.cz.