Viac...

Ticketmaster vráti fanúšikom kvôli koronavírusu peniaze za viac ako 18 tisíc odložených alebo zrušených udalostí

Jedna z najväčších spoločností na predaj lístkov Ticketmaster oznámila, že vráti peniaze za viac ako 18 tisíc udalostí, ktoré boli odložené alebo zrušené kvôli koronavírusu.

Od 1. mája má Ticketmaster posielať fanúšikom, ktorí si zakúpili lístky na jednotlivé podujatia e-maily s informáciou o refundácií peňazí. Fanúšikovia budú mať 30 dní na to, aby požiadali o vrátenie celej čiastky, ktorú za lístok zaplatili.

Pokiaľ tak neurobia, bude ich zakúpený lístok automaticky presunutý na nový termín koncertu. Gigant Ticketmaster ponúkne fanúšikom aj možnosť zapísať si peniaze ako kredit a minúť ich na budúce predstavenia alebo možnosť darovať vstupenku inému fanúšikovi.

“V prípade zrušených predstavení budú refundácie spracované automaticky do 30 dní.”: vyhlásila spoločnosť. Pokiaľ by fanúšik chcel namiesto peňazí kredit na ďalšie predstavenie, spoločnosť Ticketmaster mu pripíše až 150% kreditov ako protihodnotu za cenu vstupenky.

Ticketmaster údajne zrušil alebo odložil až neuveriteľných 30 tisíc udalostí, čo predstavuje celkový objem ceny vstupeniek vo výške dvoch miliárd dolárov teda niečo cez 1,8 miliardy eur. V súčasnosti je do konca roka naplánovaných približne 25 tisíc podujatí.

To Top