Zaujímavosti

Tina a Separ v novej skladbe dokazujú, že rodina je v živote to najdôležitejšie

Speváčka Tina a jej manžel a úspešný raper Separ majú novú spoločnú skladbu, ktorej hlavnou témou je láska, spolupatričnosť a rodina! Skladba s názvom Všetci za jedného je súčasťou Separovho nového albumu OG!

Manželská dvojica v skladbe Všetci za jedného dokazuje, že rodinný život je pre nich tá najdôležitejšia hodnota. Na spoločnej skladbe spolupracovali s Tomim Popovičom a jeho tímom.

„Myslím si, že rodina pre nás znamená  to, čo pre väčšinu ľudí. Je to obraz domova, miesto kam sa chceš vrátiť, ľudia, ktorí ti najviac chýbajú, keď niekam odcestuješ. Jednoducho ľudia, na ktorých najviac záleží. A najmä deti. Tie sú odrazom nás, pochádzajú z našej lásky, sú neopísateľným zdrojom všetkého, čo v živote dáva zmysel,“: vyjadril sa Separ.

Ku skladbe sa pripravuje aj videoklip a pokiaľ v nom chcete účinkovať, mali by ste upriamiť pozornosť na výzvu od Fun rádia.

Stačí ak natočíte na šírku na svoj smartfón video, na ktorom budete túto skladbu spievať, rapovať, tancovať alebo čokoľvek iné a video pošlete na vsetcizajedneho@funradio.sk.

To Top