Koncerty

Tom Odell roztopil srdcia slovenským fanúšikom a predviedol skvelú show

27-ročný britský pesničkár a klavírista Tom Odell odohral včera v bratislavskej Hant Aréne koncert v rámci tour s názvom Jubilee Road, v ktorom predstavil svoj nový album s rovnomenným názvom.

Držiteľ ocenenia BRITs‘ Critics Choice Award si vybral ako predkapelu slovenských Tolstoys, ktorí patria medzi najlepšie domáce objavy posledných rokov. Kapela na čele so speváčkou Elou Tolstovou odohrala set svojich skladieb z debutového albumu Botanika, ktorý bol ocenený aj soškou Radio_head Awards za Debut roka, no zaznel aj najnovší singel „Olivy“, ku ktorému kapela zverejnila len pred pár dňami aj videoklip.

Na dobré sa dlho čaká!

Tom Odell mal odohrať tento koncert už pred pár mesiacmi, no z dôvodu vyťaženosti speváka s dokončovaním svojho albumu bol nútený koncert presunút. To však určite len pomohlo k prepracovaniu celej show a k tomu, aby si domáci diváci vychutnali takmer dvojhodinový koncert, počuli od jeho nedokončného posledného koncertu u nás (Grape Festival 2017) aj úplne nové hity.

Počas večera teda zazneli Tomove najlepšie kúsky z nového albumu, no aj hity z jeho prvotiny Long Way Down (2013) ako Grow Old With Me, Can’t pretend a samozrejme, teraz už takmer 180-miliónová skladba na Youtube – Another Love. Jej edit od nemeckého DJa Zwetteho má na Youtube dokonca už viac ako 400 miliónov zhliadnutí. Okrem svojich skladieb zaznel aj cover skladby Imagine od legenárneho Johna Lennona z Beatles.

V rámci Jubilee Road Tour (EU) odohrá Tom Odell ešte 10 koncertov, vrátane jedného vo Viedni už budúci piatok 16. novembra. Preto ak ste tento koncert premeškali, máte ešte šancu túto veľkolepú show zažiť.

FOTOGALÉRIA (@WIKES)

 

To Top