Tomáš Klus príde zahrať do nitrianskeho PKO!

0
8
views

Aktu­álny Český SLÁVIK príde 24. marca 2013 o 19:00 do nitrianskeho PKO aby pred Vami zaspie­val aj s kapelou. Vstupné je 15€.

pred­pre­daj vstu­pe­niek: PKO Nitra, Music a Cafe Nitra, www.ticketportal.sk

 

Tomáš Klus má za sebou Neuveriteľne úspešný rok!

Podarili sa mu veci, o ktorých sa mnohým v jeho brandži len sníva! Veľmi úspešné celoročné koncertovanie vyvrcholilo jesenným turné „Ani si nesedejte“, ktoré bolo v oboch republikách beznádejne vypredané. Na Slovensku sa Tomáš so svojou skupinou znovu objavil v prvej polovici októbra, odohral dalších  deväť skvelých koncertov. Turné pokračovalo v Čechách a vyvrcholilo odovzdaním Diamantovej platne za predaj viac ako 50.000 nosičov albumu Racek počas koncertu v pražskej Lucerne!

A to ešte nebolo zďaleka všetko – čerešničkou na torte jeho minuloročnému muzicírovaniu bol zisk Zlatého Slávika v známej ankete, kde po dlhých rokoch zosadil z trónu českú legendu a 37-násobného víťaza Karla Gotta.

Po takmer dvojmesačnej koncertnej pauze vyráža „Tomáš KLUS a jeho cílová skupina“ na druhú časť . Turné odštartuje na Slovensku prvým koncertom 10.3. v Bratislave a kapela sa vydá za svojími fanúšikmi celkom do trinástich miest.

Tomáš KLUS vystúpi spoločne s gitaristom Jiřím Kučerovským a sprievodnými muzikantmi Janom Lstibůrkom (kontrabas) a Petrom Škodom (cajon).

www.tomasklus.sk