Zaujímavosti

Tony Iommi vyhodil Madonnu zo skúšky Black Sabbath, pretože nevedel, kto to je

Gitarista kapely Black Sabbath Tony Iommi si spomína na trápny okamih z roku 1985 kedy kapela skúšala na megakoncert Live Aid. Iommi dal počas skúšky z miestnosti vyhodiť speváčku Madonnu.

“Bola to skutočne katastrofa.”: zneli po 35 rokoch slová Tonyho Iommiho, keď si spomenul na tento trápny okamih. “Mali sme rezervovanú miestnost na skúšku. Začali sme skúšať a veľa sme sa rozprávali o starých časoch našej kapely. S organizátormi sme sa dohodli, že táto skúška bude súkromná.”: prezradil na úvod príbehu Tony Iommi.

“Počas skúšky som si v zadnej časti miestnosti všimol dve dievčatá, ktoré tam práve prišli. Jednému nášmu technikovi som povedal, že sú vzadu nejakí ľudia a nech ich pošle preč, pretože toto je súkromná skúška.”: hovorí ďalej Iommi.

“Neskôr sme zistili, že to bola Madonna, takže celá situácia bola trochu trápna. Po skúške sme sa vrátili do hotela a všetci sme nakoniec skončili v bare. Bola to ďalšia katastrofa, pretože sme toho veľa popili. Na druhý deň som mal strašnú opicu, ale museli sme odohrať koncert na Live Aid.”: dodal na záver gitarista Tony Iommi.

Ako to všetko dopadlo, si môžete pozrieť v tomto videu:

To Top