Top 5 rockových štýlov ktoré musíš vyskúšať v 2017

0
21
views

Na jar sa všetko prebúdza, a to by malo platiť aj pre teba a tvoj šatník. Je ten správny čas zvýrazniť svoje ja a oživiť svoj šatník novými unikátnymi kúskami. Inšpiruj sa štýlmi ktoré budú mávať rockovou komunitou nasledujúci rok.

Gothic – Obliekať sa v Gothic štýle neznamená že musíš byť celá v čiernom, aj keď to môže pomôcť. Na obrázku hore je využitá čistá biela košeľa a čierna, oversized koženná bunda. Zakladá časť tohto outfitu je dosiahnuteľná veľmi ľahko ale wow faktor docieľujú až doplnky. Tie správne gothic vibrácie dodá až náhrdelník s ostňami a pár strieborných prstenov s metalovým motívom.

Streetwear – Zaujímavé, vyrušujúce outfity, plné farebnosti a kontrastov, to je streetwear 2017. Zmixuj tričko s veľkou a farebnou grafickou potlačou a business-casual nohavice, do ruky kabelka alebo trebárs ruksak – a nikto ťa na ulici neprehliadne !

Punk – Ak je štýl ktorý je na prvý pohľad mimoriadne nedbanlivý ale zároveň venuje mimoriadnu pozornosť detailom – tak je to punk. Základ je mimoriadne jednoduchý – staré úzke jeansy a tričko, sukňa, šaty, čokoľvek čo nájdeš. Ten pravý punk sa skrýva v detailoch – šperky zo striebra, ocele a s vhodným designom. A na nich je najlepšie to že môžu fungovať rozličných štýloch, čiže je rozhodne výhodnejšie nakúpiť doplnky a nechať ich oživiť to čo už mám ako investovať do komplet outfitov.

Pastel Goth – Ak máš dnes práve romantickú náladu a čistý goth je príliš hardcore – skús Pastel Goth. Tento štýl pôsobí veľmi jemne, sexi ale pritom originálne a odvážne. Ku klasickým goth kúskom pridaj náhrdelnik so srdcom a pár ďalších pastelových doplnkov. Ružová, fialová, jemná modrá, všetky tieto farby využiješ. Na záver nezabudni zjemniť makeup.

80’s – Je čas vrátiť späť strapaté krepové vlasy a šialené farebné neónové kreácie ! Skombinuj čiernu bomberovú bundu, veľkú sukňu a najfarebnejšie tričko čo doma nájdeš, doplň to čelenkou alebo nápadnou ozdobou vlasov, kopou prsteňov a farebnou clutch kabelkou s výrazným vzorom. Neprehliadnuteľné.