Hľadáte niečo konkrétne?

Koncerty

TOPFEST odštartoval víkend na Zelenej vode skvelým programom!

Perfektná atmosféra festivalu TOPFEST a skvelé kapely odštartovali hudobný víkend na Zelenej vode. Jubilejný 15-ty ročník otvorili kapely Tublatanka, IneKafe, Clawfinger, Hex, Zóna A, Konflikt a ďalší! 

Hudobný festival sa po rokoch vrátil na Zelenú vodu v Novom Meste nad Váhom a určite spravil dobre! Na troch pódiach v areáli Zelenej vody si určite každý nájde program podľa svojej chuti. Celý festival odštartovala mladá kapela No One, ktorá vystúpila na RedBull stage. Po nich nasledovala kapela Fish Face a víťaz MUSIC ZONE AWARDS 2018, kapela The Now, ktorá vyhrala celoslovenskú súťaž organizovanú hudobným portálom MUSIC ZONE. Okrem víťazného koncertu kapela nahrá singel v štúdiu Randal Records u známeho gitaristu Jimiho Cimbalu, ku ktorému bude natočený videoklip.

O 15:00 zazneli na hlavnom pódiu prvé tóny kapely Arzén. Nasledoval fantastický Michal Hrúza a Hex. Na Stage B mali návštevníci možnosť počuť českú kapelu Jelen, ktorá prednedávnom robila na turné predskokana kapele Desmod, s ktorou majú aj spoločný singel. Vrátme sa však na hlavné pódium, kde už zazneli prvé tóny legendárnej Tublatanky. Skladby ako Šlabikár, Dnes, Skúsime to cez vesmír a mnohé ďalšie hity rozospievali niekoľko tisícové publikum a Tublatanka vytvorila nezabudnuteľnú atmosféru, ktorá k festivalu TOPFEST určite patrí!

Reklama

Na RedBull Stage a B Stage sa vystriedali punkové legendy Konflikt a Zóna A. Program festivalu je vytvorený veľmi precízne, takže vždy máte dostatok času na to, aby ste sa presunuli na ďalšie pódium a neušla Vám tak Vaša obľúbená kapela. Vráťme sa však na hlavné pódium, ktoré obsadila česká kapela Čechomor, ktorá bola veľkým hudobným zážitkom. Program hlavného pódia ukončila kapela IneKafe a pre vytrvalcov bol pripravený nočný program v podobe DJ Masha LWP a DJ Myma1992.

Dokonalý štart letnej festivalovej sezóny – to je TOPFEST na Zelenej vode. Festival s 15-ročnou históriou ponúka dva dni plné hudby, tri pódiá a skvelý sprievodný program – atrakcie, detské zóny, kolotoče či funzóny.

Program na sobotu: 

Stage 1

Reklama

14:00 – Dereš
15:30 – Extip
17:00 – The Asteroids Galaxy Tour
19:00 – Peter Nagy a Indigo
21:15 – Kabát
23:15 – Amaranthe
01:00 – Horkýže Slíže

Stage 2

17:00 – Piňazi De?
18:30 – Wasabi Circus
20:00 – King Shaolin
21:30 – Dorian Gray
23:00 – Polemic

Reklama

RedBull Music Stage

12:00 – Cherry Street
13:20 – Off The Line
14:40 – Levitate
16:00 – Bullet Holes
17:20 – Kornel Kadlubiak Band
18:40 – Malý Princ
20:00 – The Chronic Sleepers
21:20 – Kristína Sabo a Leisure
22:40 – Caliber X
00:00 – Jugg
01:30 – Nika MI

Reklama
Reklama
Reklama www.martinus.sk

Prečítajte si tiež:

Kapely

Nový album kapely Heľenine Oči pod názvom CIRKUS 22 je už vraj skoro pripravený a hudobníci ho plánujú vydať v októbri 2021. Po úspešnom prvom singli...

Novinky zo sveta hudby

Slovenská stálica Peter Nagy vydáva po 12-tich rokoch nový album! Novinka s názvom „Petrolej“ je optimistická, rovnako ako Peter, ktorý je autorom hudby aj textov...

Novinky zo sveta hudby

Skvelá správa pre všetkých priaznivcov inštrumentálnej gitarovej hudby. Gitarový mág Peter Emmer pred pár dňami vydal svoj nový album s názvom Other Side, ktorý...