Zaujímavosti

Toto je slovenská Dua Lipa: SuperStaristka predstavila svoj prvý singel

Súťaž SuperStar sa skončila len v nedeľu a jej exfinalistka, iba 18-ročná Timea Lacová, už predstavila svoj prvý singel. Timea sa síce nedostala do finálovej desiatky, no diváci si ju určite pamätajú zp semifinále, kde zaujala mielen spevom, ale aj výzorom. 

Kráska z Humenného sa chopila šance, ktorú jej súťaž dala, a predstavila nový hit, na ktorom po vypadnutí zo súťaže usilovne pracovala. Song sa volá W.Y.I.M.N. (Without You I’m Not Me) a je o vzťahu dvoch zamilovaných ľudí, o tom, že bez toho druhého, ktorého milujeme, to nie sme my. Autorsky a produkčne sa na piesni podieľal producent Paul Project.

„Jedným z dôvodov, prečo som sa prihlásila do SuperStar, bolo tvoriť vlastnú hudbu. Som veľmi štastná, že sa mi to podarilo v tak krátkom čase. S Paul Project – Pavlom Petríkom – sa poznáme už niekoľko rokov a kedže poznám jeho prácu, neváhala som ani sekundu, keď ma oslovil na spoluprácu,“ hovorí Timea, ktorá sa teší nielen z nového songu, ale aj z videoklipu, ktorý čoskoro k piesni nakrúti.

To Top