Tradičný vianočný koncert Close Harmony Friends

0
21
views

Tradičný večerný predvianočný koncert pre skalných fanúšikov z Vrábľov sa uskutoční 19. decembra v kine Tatra so začiatkom o 18:00.

Vstupenky si môžete zakúpiť v predpredaji vo Vrábľoch na Mestskom úrade (referát kultúry a športu na druhom poschodí, číslo dverí 222), v predajni RM Elektro (Jednota), alebo online na webstránke Close Harmony Friends. Cena vstupenky je 7€.

Rock, Pop, Jazz bez použitia hudobných nástrojov. Tak by sa dal charakterizovať repertoár vokálnej skupiny Close Harmony Friends.
Tento ansámbel dlhodobo spolupracuje so známymi produkčnými agentúrami a pravidelne účinkuje na domácich aj zahraničných koncertných pódiách. Skupine doposiaľ tlieskali v Austrálii, Kolumbii, Japonsku, Maďarsku, Poľsku, Rakúsku, Českej republike, Švédsku, Nórsku, Španielsku, v Taliansku a vo Vatikáne.

Close Harmony Friends vznikli v roku 1990. V roku 1993 táto skupina vydala svoj prvý album černošských spirituálov s názvom “Good News” (remasterované a opätovne vydané v roku 2000). V roku 1996 pokračovala vydaním úspešného CD “Happy Day” a vianočným CD albumom “Christmas” (1998). Spolupracovala s Janou Kocianovou a kvartetom Stana Herku na produkcii CD albumu “Evanjelium” (1999). V roku 2000 Close Harmony Friends vydali vo vydavateľstve BMG/Ariola album “A’Cappella Light” a najnovšie CD “Antistress” vyšlo vo vydavateľstve Forza v roku 2004. Umeleckým vedúcim, lídrom skupiny a jej zakladateľom je Mario Fančovič.