Hľadáte niečo konkrétne?

Koncerty

Transmission Festival vás vezme na vesmírnu odyseu!

Transmission Festival vás vezme na vesmírnu odyseu!

V sobotu 12. októbra 2019 sa uskutoční nová edícia Transmission Festivalu. V jednom z najmodernejších multifunkčných miest v Európe, v pražskej O2 aréne, sa prepojí kúzlo tanečnej hudby s neobyčajnou vizuálnou show!

Vydajte sa s Transmission Festivalom na vesmírnu odyseu! Zatvorte oči, zabudnite na všetky starosti a nechajte sa uniesť do neznáma. Predstavte si, že štartujete vesmírnu loď, vznášate sa v stave beztiaže, letíte rýchlosťou svetla, spoznávate záhady čiernej diery, či ohýbate časopriestor! To všetko zažijete už v sobotu 12. októbra, kedy vás Transmission Festival vezme na cestu do ‚Inej Dimenzie‘. 

Transmission ‚Another Dimension‘ vo vás vďaka množstvu spektakulárnych laserov, úžasnej svetelnej show, zaujímavým špeciálnym efektom a masívnemu Funktion One Vero zvukovému systému zanechá silný zážitok a pohltí vaše zmysly. Objavíte nové horizonty v sprievode najlepšej tanečnej hudby od svetových DJs v starostlivo poskladanom line-upe.

Reklama

Line-up (v abecednom poradí)

BLASTOYZ
COSMIC GATE
DARREN PORTER

GIUSEPPE OTTAVIANI PRESENTS LIVE 2.0
KEY 4050

MARLO
FERRY CORSTEN PRESENTS SYSTEM F
THOMAS COASTLINE
VISION IMPOSSIBLE

Nechajte sa uniesť za hranice všedných dní a všetkého obyčajného! Transmission Festival je dnes jednou z najokázalejších akcií tanečnej hudby, ktorá láka fanúšikov z viac ako 70 krajín sveta do pražskej O2 arény, aby tu spoločne zažili tento neobyčajný zážitok. 

Transmission Prague 2019 má síce momentálne vstupenky vypredané, ale v septembri sa očakáva uvoľnenie vstupeniek od členov klubového patra O2 arény. Pridajte sa na tzv. waiting list a nepremeškajte vašu šancu zažiť premiéru novej show. 

Reklama

Pre absolútne pohodlný zážitok odporúčame zakúpiť e-locker s pin kódom, ktorý plní funkciu šatne a máte ho k dispozícii nonstop počas celej noci.  

Veková hranica pre vstup na Transmission Festival je 18 rokov.

Reklama
Reklama www.bedy.sk
Reklama

Prečítajte si tiež:

Koncerty

Po online vydaní posledného ročníku festivalu HUDBA SVETA Žilina, sa začiatkom októbra predstavia už naživo skvelí hudobníci zo zahraničnej ale aj domácej world music...

Koncerty

Takmer štyridsať nových zahraničných mien všetkých žánrov pridáva do programu ďalšieho ročníka medzinárodného festivalu Colours of Ostrava. Medzi nimi napríklad radikálnu newyorskú raperku Princess...

Koncerty

Festival Konvergencie už 22 rokov spája interpretov a publikum, hudbu minulosti s dielami žijúcich autorov, rôzne štýly a žánre, domácich i zahraničných umelcov. Aj...

Koncerty

Medzinárodný hudobný festival a konferencia SHARPE sa bude konať už tento víkend. Dvojdňové podujatie prinesie 3. a 4. septembra do bratislavskej Novej Cvernovky viac...