Koncerty

Transmission pre-party v najmodernejšom klube v Prahe – Epic!

Transmission pre-party sa tento rok uskutoční v piatok 26.10.2018 po prvý raz v najmodernejšom klube v Prahe – Epic!

Začnite svoj Transmission víkend už v piatok v novom klube Epic (Revoluční 3)! 2 poschodia, 4 bary, zvukový systém L-Acoustics K2, viac ako 100 m2 LED obrazoviek a najmodernejšie svetlá, sú zárukou toho najlepšieho zvukového aj vizuálneho zážitku! A kto tu v piatok 26. októbra vystúpi?

DRIFTMOON
Aj keď Driftmoon vydal tento rok svoj druhý album „Invictus“, nové tracky produkuje neustále. A tak je dosť možné, že na pre-party budeme počuť aj nejaké ID tracky.

JORDAN SUCKLEY
Energický tech-trance tohto britského DJa rozhodne nebude šetriť vaše nohy. Presvedčte sa o tom video setom z Transmission v Bangkoku alebo naživo práve na pre-party!

NIFRA
Talentovaná slovenská producentka mieri na Transmission pre-party po 3 rokoch a my sa už teraz nemôžeme dočkať! 

RUBEN DE RONDE B2B RODG
Minulý rok vydali spoločný album „TogetheRR“ a tento rok sa predstavia v exkluzívnom back 2 back sete vôbec po prvý raz v Českej republike. 

LUIGI DI MARE
Warm-up setu sa chopí český producent Luigi Di Mare, ktorý predstaví novinky spoločného projektu s Thomasom Coastlinom – D3LIGHT.

Timetable bude zverejnený v týždeň akcie. Vstupenky sú v predaji na www.epicprague.com v cene 350,- Kč za základný vstup a 550,- Kč za VIP. Rezervácie boxov a VIP boxov TU. Pridajte sa k Facebook udalosti TU. Veková hranica pre vstup na pre-party je 18 rokov. 

To Top