Kapely

Trenčianska kapela Random Choices vydáva debutový videoklip

Random Choices je trenčianske hudobné zoskupenie štyroch mladíkov, ktoré vzniklo ako naznačuje ich názov, náhodou. Osloviť sa snažia všetkých ľudí ktorí majú radi slovenskú muziku a neboja sa ničoho nového!

Napriek svojmu mladému veku a krátkemu účinkovaniu na hudobnej scéne sa im podaril nahrať ich debutový album s názvom Niečo iné, EP s názvom Medzi nebom peklom a vedomím a odohrať množstvo koncertov v domácom Trenčíne a okolí, ale aj v zahraničí, ako napríklad v Rakúsku či Česku a ich momentálnou novinkou je prvý hudobný videoklip k singlu „Chcem vypadnúť z tohto mesta“. Neboja sa žiadneho žánru a rôznorodosť ich muziky nemá hraníc. Je to hudba plná nápadov a zvratov, ktorá nemá určený žáner. Hrajú čo cítia a do textov dávajú svoje pocity a zážitky.

Skladba s názvom „Chcem vypadnúť z tohto mesta“ bola nahraná v hudobnom štúdiu Piano Club Trenčín a vydaná s videoklipom bola 7.9.2019.

Názov skladby vyjadruje pocit, kedy človek má toho dosť a potrebuje na chvíľu zmiznúť od všednosti bežného života. Chce zažiť niečo iné aj za cenu, že to nevypáli zrovna najlepšie. Hudobne je skladba inšpirovaná Rage Against the Machine. Kontrastom k tomu je stredná vokálno-lyrická melancholická pasáž. 

Videoklip bol natočený v réžií Omega Entertainment v katakombách Piaristického gymnázia Jozefa Braneckého v Trenčíne. Hlavnou dominantou klipu je práca so svetlami a dynamické zábery. Zvláštnosťou sú taktiež historické priestory, ktoré dotvárajú atmosféru klipu.

To Top