Trnava sa bude otriasať poriadnym metalom na koncerte kapiel Čad, Frown a Sinners Moon!

0
9
views

V spolupráci s BURN_Booking a Trnavským ARTKLUBOM do Trnavy zavítajú tri excelentné mená slovenskej metalovej scény. 27. 2. 2016 sa bude ARTKLUB otriasať dávkou špičkovej slovenskej tvorby. Môžete sa tešiť na výborný koncert kapiel Čad, Frown a Sinners Moon.

ČAD je dlhoročná stálica na slovenskej metalovej scéne. V roku 2014 získali oenenie Radio_Head Awards v kategórié Hard & Heavy za album Čertova Kovadlina. Sú to draci, ktorí hrajú desne rýchly violence/thrash metal. Nie nadarmo sú celé roky považovaní za najlepšiu metalovú kapelu Slovenska.

Kapela FROWN z Prešova je známa svojimi neskrývanými sympatiami k legendárnym Type O Negative. Budúci rok to bude 20 rokov čo na scéne zatemňujú svojim gothic/dark metalom. Melanchólia, mizéria a spolu s tým najtemnejšia energia aká ti na koncerte môže plynúť…

SINNERS MOON sú oproti  vyššie spomínaným kapelám nováčikovia, ale tým sa nenechajte zmiasť. V roku 2014 vydali album Atlantis, ktorý je plný symfonického metalu. Skladbu My servant s nimi naspieval Tony Kakko, spevák fínskej legendy Sonata Arctica. Tešte sa na zimomriavky!

Redakciu informoval Matúš Novanský a fotografie pochádzajú z Facebooku Čad – autor Adriana Vačoková