Novinky zo sveta hudby

Trpíte aj vy niekedy nespavosťou? Práve o nej pojednáva nový singel od JOHN WOLFHOOKER.

Z dielne česko-slovenskej zostavy John Wolfhooker prišla na svet ďalšia novinka len dva mesiace od vydania posledného singla. Novinka nesie názov “Voices”, ku ktorej nechýba samozrejme ani výborný klip natočený v 4K rozlíšení. O ten sa postaral dvorný videoprodukčný tím “Jána Vlkošľapky” – FERO Production. “Voices” je druhým počinom z januárového návratu kapely do analógového štúdia, kde vznikol ich debutový album.

Text novinky pojednáva o zamotaní sa vo vlastných myšlienkach počas nespavosti, s ktorou spevák Martin Čupka v minulosti dlhodobo bojoval.

O produkciu, nahrávanie, mix a mastering sa postarali samotní členovia kapely – Ronald Janeček, Filip Vlček, Adrián Janeček a Martin Čupka.

Single “Voices” aj “Zeddknot” vznikli počas len 14 dní, kedy sa kapela zatvorila do analógového štúdia bez akéhokoľvek vopred pripraveného materiálu (a hlavne mimo civilizácie a dostupnej wifi 😀 ). Ako však chalani z kapely čiastočne prezradili vo svojom štúdiovom dokumente, môžeme sa tešiť ešte na ďalšie 2 novinky. Už ostáva len pevne veriť, že si ich nájdeme pod vianočným stromčekom. 🙂

Všetky novinky nájdete na stránke http://facebook.com/JohnWolfhooker alebo http://www.johnwolfhooker.com.

FavoriteLoadingUložiť do obľúbených

Štýlové retro ponožky
To Top