Viac...

Tvoja tvár znie povedome opäť na čele diváckeho záujmu!

Fantastické premeny slovenských celebrít na svetoznáme osobnosti, hviezdna porota, obľúbený moderátor Martin „Pyco“ Rausch a najmä vynikajúca zábava – táto kombinácia si aj v nedeľu, 11. septembra 2016, podmanila divákov televízie Markíza.


Druhá premiérová epizóda druhej série šou Tvoja tvár znie povedome sa v oboch hlavných cieľových skupinách stala jednoznačne najsledovanejším programom dňa a výrazne predstihla talentovú šou konkurencie.

V strategickej cieľovej skupine 12-54 dosiahla vysoko nadpriemerný rating 11,1 % aj trhový podiel 35,2 %. Ďalšie kolo plné neuveriteľných premien, korunované víťazstvom „rosničky“ Lenky Vavrinčíkovej za brilantné stvárnenie amerického rapera MC Hammera, si nenechalo ujsť celkovo 536-tisíc divákov vo veku nad 12 rokov.

Tvoja tvár znie povedome obzvlášť zabodovala v kategórii mladých žien 15-24, ktoré Markíze v čase vysielania šou zabezpečili trhový podiel až 49,2 %.

Markíza dominovala trhu aj v sobotu, 10. septembra 2016, keď sa najsledovanejším programom dňa v cieľovej skupine 12-54 stala slovenská premiéra akčného kinohitu Equalizer. Skvelý triler s Denzelom Washingtonom v hlavnej úlohe zaznamenal rating 7,5 % a trhový podiel 26,7 %.

Vynikajúco sa počas víkendu darilo aj televízii Doma, v sobotu obsadila prvú priečku v rebríčku sledovanosti menších staníc s premiérou romantického filmu Dom pre dvoch (rating 2,6 % / share 8,8 % v 12-54), a v nedeľu podvečer následne aj s jeho reprízou (rating 1,6 % / share 7,2 % v 12-54).


Dáta sú analyzované v meraní LIVE + VOSDAL (Viewing On Same Day As Life) – analýza živého vysielania spojená s oneskorenou sledovanosťou prehranou v ten istý deň ako živé vysielanie.

PR oddelenie skupiny Markíza

Štýlové retro ponožky
To Top
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!