„U teba bývam“ spieva Nika Karch v novom videoklipe

0
2
views

Sympatická speváčka po veľmi úspešnom celoslovenskom turné s Cigánskymi Diablami a Desmodom prichádza s novým videoklipom k skladbe U teba bývam. Okrem Niky si v klipe zahrala aj talentovaná vzdušná tanečnica Ariadna Vendelová z Košíc. Text k tejto skladbe napísal Miro Kšiňan, s ktorým Nika spolupracuje už dlhšiu dobu. Text je dosť odvážny, ako povedala samotná speváčka, ale vystihuje atmosféru tejto skladby. Na hudbe sa podieľali Viktor Milosavljevič s Marekom Hradským.

Klip sa natáčal na východe Slovenska začiatkom apríla. Jeho natáčanie bolo dosť náročné, hlavne scény s tanečnicou Ariadnou, ktorá klipu dodala iný rozmer, sa natáčali celé tri dni. Časť klipu sa točila aj v byte Nikinho brata, takže sa speváčka cítila veľmi dobre. Celé to režíroval Mišo Holečko, so svojim šikovným Altway creative teamom. V najbližších dňoch sa spolu chystajú natočiť ďalší klip, na čo sa už Nika veľmi teší.


V týchto dňoch dokončuje Nika svoj nový album s názvom INÁ. ,, Skladby na tento album vznikali asi od roku 2009. Texty sú hlavne o tom, čo som cítila a prežívala. Chcela som túto časť môjho života nejako uzavrieť a myslím si, že vydanie CD je ten najlepší spôsob“ prezradila Nika.

Koncertovanie sa Nike natoľko zapáčilo, že po turné s Desmodom a Cigánskymi diablami, ktoré skončilo v marci, chystá na jeseň tohto roku ďalšie. ,,Áno, chystáme celoslovenské turné s jednou slovenskou legendou.  Momentálne prebiehajú rokovania, ale nechcem prezrádzať viac, pokiaľ to nebude stopercentné“ tajomne poznamenala na záver Nika Karch.