„Uplifted“ od Medial Banana bude oficiálne pokrstený už 7. júna

0
6
views

Zlatý klinec turné „Uplifted“ sa blíži! Už tento piatok, 7. júna, sa Medial Banana vráti domov do Bratislavy, kde v Batelieri slávnostne ukončia celoslovenské turné krstom ich debutového albumu.

Pozvanie na takúto udalosť si nemohli nechať ujsť ani hosťujúci interpreti a tak sa na pódiu predstaví spolu s kapelou aj Junior Smile, Distanc, Ryhha, Loopata Makay, Rida Radar či Superior pre všetkých, ktorí chcú vidieť hlasy z „Uplifted“ naživo. O podporu za gramcami sa postará tiež DJ Simple Sample, bratislavský producent Soundboy Dub s Jahwahwom (JAM) a Fayah Sound, ktorí poriadne prevetrajú nový soundsystem v Batelieri.

Chýbať nebudú ani dobrí známi Medial Banana, zakladatelia festivalu Uprising, ktorých si zvolila skupina ako krstných otcov albumu. Pre fanúšikov si kapela prichystala skutočne veľkolepú novú show, kopec súťaží o merchandise a akcia bude obohatená aj o natáčanie materiálu na pripravovaný nový videoklip.

MBkrst

Pre všetkých, ktorí majú záujem si poriadne napočúvať nový materiál ešte pred koncertom, je možnosť zakúpiť si album prostredníctvom Bandcamp-u, e-shopu ArtAttack, Amazon či ITunes a fyzicky sú k dispozícii aj v Batelieri na Továrenskej 14.

Tip:  Pre veľký záujem pridávajú Richard Müller a Adela Banášová druhý bratislavský koncert v rámci „ONA a ON TOUR“!

http://medialbanana.com/
http://batelier.bandcamp.com/
https://www.facebook.com/events/460732714014751/

Zdroj: Zuzana Greškovičová

Nenechajte si ujsť: