Správy

USB mikrofón Beyerdynamic FOX ponúka presnú konverziu signálu pre optimálnu vernosť zvuku!

V redakcií sme mali možnosť vyskúšať nový mikrofón Beyerdynamic FOX, ktorý nám na test poskytla firma Basys. Beyerdynamic FOX je viacúčelový USB mikrofón profesionálnej triedy, ktorý je veľmi všestranný a vhodný pre celý rad aplikácií a audio zdrojov!

Mikrofón sme mali možnosť vyskúšať pri nahrávaní spotu a pri nahrávaní skladby v prostredí domáceho štúdia. Mikrofón je vybavený kondenzátorovou kapsulou s veľkou membránou, ktorá pri nahrávaní poskytne široký dynamický rozsah, takže je vhodny pre nahrávanie hovoreného slova, spevu, gitár a podobne. USB mikrofón Beyerdynamic Fox poskytuje presnú konverziu signálu pre optimálnu vernosť výsledného zvuku.

Beyerdynamic FOX je vhodným kandidátom na najlepší USB mikrofón roku. Je ideálnym spoločníkom v domácom štúdiu, pri nahrávaní podcastov a spotov, ale nestratí sa ani v profesionálnom štúdiu. Výsledná vzorkovacia frekvencia je až 24-bit / 96 kHz. Mikrofón Beyerdynamic FOX dokáže zachytiť všetky nuansy zvukového zdroja vo veľkých detailoch. Výsledný zvuk je tak plný a jasný.

Najväčším prekvapením je jednoduchosť ovládania, integrovaný výstup pre slúchadlá a otočné ovládače, ktorými môžete nastavovať hlasitosť výstupu pre slúchadlá a mix. Skvelou funkciou je aj tlačidlo MUTE, ktoré môžete využiť napríklad pri živých vstupoch v rádiu alebo pri live YouTube prenosoch. Výstup pre slúchadlá umožňuje monitorovanie s nulovou latenciou, takže vaše vokály a nástroje nahráte naozaj s veľkou presnosťou.

Mikrofón Beyerdynamic FOX odporúčame všetkým, ktorý majú záujem o kvalitný zvuk za málo peňazí. Máte záujem o Beyerdynamic FOX? Máme pre Vás dobrú správu! Nájdete ho TU!

To Top