Koncerty

Uži si 2-dňovú rockovú nádielku na Rockfest Nitrianske Rudno

Dva dni rockovej muziky a 20 kapiel, ktoré ťa dostanú do varu. Rockfest prichádza po svojom úspešnom 1. ročníku opäť do Nitrianskeho Rudna, aby ti ukázal, ako vyzerá pravý rockový festival! 

Rockfest Nitrianske Rudno sa bude konať v kempingu na brehu priehrady neďaleko obce Nitrianske Rudno v údolí medzi Strážovskými vrchmi a pohorím Magura. Táto lokalita Vás dostane svojou krásou a ak ste fanúšikom kvalitnej rockovej hudby, zapíšte si do kalendára dátum 10. a 11. august 2018.

Nezabudnuteľnú festivalovú atmosféru Vám ponúknu kapely ako: Horkýže Slíže, Smola a Hrušky, Heľenine Oči, AYA, Zoči Voči a ďalší. Rockovú nádielku muziky doplnia aj kapely: Eufory, From Our Hands, Break It Down a ďalší. Z programu sa určite oplatí vidieť aj kapelu Hrdza, ktorá reprezentuje korene slovenského folklóru pretvorené do moderného šatu.

Program je doplnený o mladé kapely, ktoré dostali šancu zahrať si na veľkom pódiu. Sú to napríklad: The Peruns, Inside, Ranná Nevolnosť, Gilotina a ďalšie. Vašu pozornosť si však určite zaslúži aj nórska kapela The Carburetors, ktorá na Slovensku hrala naposledy v roku 2011. Kapela vznikla v roku 2001 v Osle a jej členovia sú spevák Eddie Guz, gitaristi Stian Krogh a Kai Kidd, basgitarista King O’Men a bubeník Chris Nitro. Debutový album Pain Is Temporary, Glory Is Forever vyšiel v roku 2004 a po ňom nasledovali nahrávky Loud Enough To Raise The Dead a Rock’n’Roll Forever.

Festival Rockfest Nitrianske Rudno sa teší na Vašu návštevu. Vidíme sa už 10. a 11. augusta 2018 v kempingu len 12 km od Bojníc. Bližšie informácie nájdete na stránke http://www.rockfest-rudno.sk a vstupenky nájdete na TICKETPORTAL.SK. Aktuálne informácie nájdete aj na https://www.facebook.com/RockfestRudno.

Pridať komentár

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

To Top