Hľadáte niečo konkrétne?

Správy

Užívaj si to naozaj pomaly … Nová séria elektrických gitár STAGG HEAVY OSIN SEO30-BK/WH.

Elektrická kytara typu „Heavy Osin“. Tělo z masivní olše, javorový šroubovaný krk s matným “saténovým“ povrchem, hmatník z palisandru, 21 pražců, snímače 2x Humbucker (dvoucívkové), ovládání 1x Volume, 1x Tone, třípolohový přepínač, pevná kobylka typu Tune-o-matic, mechanika die-cast, nultý pražec NuBone, značkové struny D’Addario.

O firme Stagg

Firma Stagg Music vznikla roku 1995 a od tejto doby sa jej podarilo svoju ponuku rozšíriť takmer do všetkých odvetví hudby a vďaka hustej distribučnej sieti dostať svoje produkty do celého sveta. Jej sídlo je možné nájsť v Belgicku, konkrétne v Bruseli. Tu sa tiež designujú všetky produkty Stagg, ktoré sú potom vyrábané v Ázii.

Reklama
Vypočujte si nový album Úzkej Krajiny v dnešnom live streame

Ponuka firmy Stagg je veľmi široká. Od klasických strunových nástrojov, gitár a basgitár, cez bicie nástroje a perkusie až po nástroje dychové, rôznu audiotechniku, gitarové a basgitarové aparatúry či efekty, káble, stojany, struny, ladičky, metronómy a obaly a mnoho ďalšieho rôznorodého príslušenstva.

Základnou filozofiou celej firmy je ponúknuť hudobné nástroje a príslušenstvo za čo možno najatraktívnejší cenu a v najširšej možnej ponuke pri zachovaní dobrej kvalitatívnej úrovne. Najmä pre začínajúcich hráčov sú vďaka tomu nástroje Stagg veľmi dobrou voľbou.

Vďaka kvalite svojich produktov sa firme Stagg podarilo osloviť nielen amatérskych, ale i profesionálnych hudobníkov z celosvetovo známych kapiel. Ide napríklad o Marka Schulman z kapely speváčky Pink, Stephena Van Haestregta z Within Temptation, Paula Robinsona spolupracujúceho s Rodom Stewartom alebo Van Morrison, Nilsa Bergera z Dog Eat Dog, Jamie Olivera z UK Subs, Brama Steemanse z Janez Detd, Kurtis Smitha z The Brew, Réjane Turrel alebo Tony Liotta.

Reklama
Monika Ližbetin v novej skladbe poďakovala svojim rodičom

Najčítanejšie články

Reklama
Reklama
Reklama www.martinus.sk

Prečítajte si tiež: