Užívaj si to naozaj pomaly … Nová séria elektrických gitár STAGG SLOWHAND SES50M.

0
14
views

Elektrické gitary série Slowhand vo Vintage prevedení. Telo z masívnej jelše, javorový skrutkovaný krk s matným “saténovým” povrchom, javorový hmatník, 21 pražcov, 3x SC (Jednocievkové) snímače, ovládanie: 1x Volume 2x Tone, 5 polohový prepínač klasické tremolo typu Strat, niklovaná mechanika die-cast . Nultý pražec zn NuBone, značkové struny D’Addario. Gitara disponuje Novým tvarom hlavy a kvalitným nultým pražcom. Ľahký prístup k poslednému pražcu. Gitara je dostupná vo farbách: fiesta červená, sunburst, modrá sonic, čierna.

O firme Stagg

Firma Stagg Music vznikla roku 1995 a od tejto doby sa jej podarilo svoju ponuku rozšíriť takmer do všetkých odvetví hudby a vďaka hustej distribučnej sieti dostať svoje produkty do celého sveta. Jej sídlo je možné nájsť v Belgicku, konkrétne v Bruseli. Tu sa tiež designujú všetky produkty Stagg, ktoré sú potom vyrábané v Ázii.

Ponuka firmy Stagg je veľmi široká. Od klasických strunových nástrojov, gitár a basgitár, cez bicie nástroje a perkusie až po nástroje dychové, rôznu audiotechniku, gitarové a basgitarové aparatúry či efekty, káble, stojany, struny, ladičky, metronómy a obaly a mnoho ďalšieho rôznorodého príslušenstva.

Základnou filozofiou celej firmy je ponúknuť hudobné nástroje a príslušenstvo za čo možno najatraktívnejší cenu a v najširšej možnej ponuke pri zachovaní dobrej kvalitatívnej úrovne. Najmä pre začínajúcich hráčov sú vďaka tomu nástroje Stagg veľmi dobrou voľbou.

Vďaka kvalite svojich produktov sa firme Stagg podarilo osloviť nielen amatérskych, ale i profesionálnych hudobníkov z celosvetovo známych kapiel. Ide napríklad o Marka Schulman z kapely speváčky Pink, Stephena Van Haestregta z Within Temptation, Paula Robinsona spolupracujúceho s Rodom Stewartom alebo Van Morrison, Nilsa Bergera z Dog Eat Dog, Jamie Olivera z UK Subs, Brama Steemanse z Janez Detd, Kurtis Smitha z The Brew, Réjane Turrel alebo Tony Liotta.