Zaujímavosti

V Českej republike sa odohrala veľkolepá svadba v štýle Star Wars!

Takto to vyzerá na svadbe fanúšikov Star Wars. Adéla a Milan pre svojich hostí pripravili veľkolepú svadbu v štýle Hviezdnych vojen priamo v úžasných priestoroch starej továrne v Prahe!

Adéla a Milan si radi svoje kostými Star Wars postáv tvoria sami, ale tentokrát si pozvali krajčíra, ktorý im vytvoril oblečenie založené na temnej strane sily a ich sitských predstaviteľoch.

Milanov kostým bol inšpirovaný Kylom Renom z epizódy VII a Adéla mala zase kostým inšpirovaný rôznymi sitskými lordami a dokonca bol inšpirovaný aj kostýmom Padmé Amidaly.

Priestory továrne v Prahe boli dokonalým prostredím. Keďže továreň bola obrovská, zaľúbenci sa rozhodli pripraviť a vyzdobiť tri miestnosti. Prvá bola pripravená pre svadobný obrad a tanečný parket, druhá bol pripravená pre stoly s jedlom a tretia na kino so všetkými Star Wars filmami, v ktorom nechýbali pohodlné pohovky a dokonca stôl s legom, na ktorom si mohli svadobčania poskladať vesmírne lode.

Svadba sa začínala civilným obradom a pán starosta neďalekého mesta bol najskôr témou svadby šokovaný. Nakoniec však odviedol skvelú prácu, usmial sa a povedal: Nech Vás sila sprevádza!

Viac fotografií zo svadby nájdete priamo tu!

To Top
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
Váš nákup Položka odstránená. Späť
  • Žiadne produkty v košíku.