Zaujímavosti

V Českej republike sa odohrala veľkolepá svadba v štýle Star Wars!

Takto to vyzerá na svadbe fanúšikov Star Wars. Adéla a Milan pre svojich hostí pripravili veľkolepú svadbu v štýle Hviezdnych vojen priamo v úžasných priestoroch starej továrne v Prahe!

Adéla a Milan si radi svoje kostými Star Wars postáv tvoria sami, ale tentokrát si pozvali krajčíra, ktorý im vytvoril oblečenie založené na temnej strane sily a ich sitských predstaviteľoch.

Milanov kostým bol inšpirovaný Kylom Renom z epizódy VII a Adéla mala zase kostým inšpirovaný rôznymi sitskými lordami a dokonca bol inšpirovaný aj kostýmom Padmé Amidaly.

Priestory továrne v Prahe boli dokonalým prostredím. Keďže továreň bola obrovská, zaľúbenci sa rozhodli pripraviť a vyzdobiť tri miestnosti. Prvá bola pripravená pre svadobný obrad a tanečný parket, druhá bol pripravená pre stoly s jedlom a tretia na kino so všetkými Star Wars filmami, v ktorom nechýbali pohodlné pohovky a dokonca stôl s legom, na ktorom si mohli svadobčania poskladať vesmírne lode.

Svadba sa začínala civilným obradom a pán starosta neďalekého mesta bol najskôr témou svadby šokovaný. Nakoniec však odviedol skvelú prácu, usmial sa a povedal: Nech Vás sila sprevádza!

Viac fotografií zo svadby nájdete priamo tu!

To Top