Hľadáte niečo konkrétne?

Zaujímavosti

V Českej republike sa odohrala veľkolepá svadba v štýle Star Wars!

Takto to vyzerá na svadbe fanúšikov Star Wars. Adéla a Milan pre svojich hostí pripravili veľkolepú svadbu v štýle Hviezdnych vojen priamo v úžasných priestoroch starej továrne v Prahe!

Adéla a Milan si radi svoje kostými Star Wars postáv tvoria sami, ale tentokrát si pozvali krajčíra, ktorý im vytvoril oblečenie založené na temnej strane sily a ich sitských predstaviteľoch.

Milanov kostým bol inšpirovaný Kylom Renom z epizódy VII a Adéla mala zase kostým inšpirovaný rôznymi sitskými lordami a dokonca bol inšpirovaný aj kostýmom Padmé Amidaly.

Reklama

Priestory továrne v Prahe boli dokonalým prostredím. Keďže továreň bola obrovská, zaľúbenci sa rozhodli pripraviť a vyzdobiť tri miestnosti. Prvá bola pripravená pre svadobný obrad a tanečný parket, druhá bol pripravená pre stoly s jedlom a tretia na kino so všetkými Star Wars filmami, v ktorom nechýbali pohodlné pohovky a dokonca stôl s legom, na ktorom si mohli svadobčania poskladať vesmírne lode.

Svadba sa začínala civilným obradom a pán starosta neďalekého mesta bol najskôr témou svadby šokovaný. Nakoniec však odviedol skvelú prácu, usmial sa a povedal: Nech Vás sila sprevádza!

Viac fotografií zo svadby nájdete priamo tu!

Reklama
Reklama
Reklama www.martinus.sk

Prečítajte si tiež:

Novinky zo sveta hudby

Slovenská stálica Peter Nagy vydáva po 12-tich rokoch nový album! Novinka s názvom „Petrolej“ je optimistická, rovnako ako Peter, ktorý je autorom hudby aj textov...

Novinky zo sveta hudby

Skvelá správa pre všetkých priaznivcov inštrumentálnej gitarovej hudby. Gitarový mág Peter Emmer pred pár dňami vydal svoj nový album s názvom Other Side, ktorý...