Koncerty

V piatok štartuje najväčší Amosfest v histórií! Vystúpia Modestep, Vidiek, Technimatic, Medial Banana, či B-Complex.

V piatok štartuje najväčší Amosfest v histórií! Vystúpia Modestep, Vidiek, Technimatic, Medial Banana, či B-Complex.

Mlynská dolina padne popolom. Už v piatok 10. mája 2019 sa v nej totiž rozbehne najväčšia udalosť tohto roku – Amosfest. Aký bude tohtoročný hudobný program?

AmosFest je jedinečný študentský festival, ktorého hlavným cieľom je združovať študentov, zamestnancov i absolventov rôznych fakúlt Univerzity Komenského v Bratislave v jednom čase a priestore a posilniť tak vzťah k značke národnej univerzity.

Festival, ktorý ponúka pestrý hudobný, zábavný i športový program, je oslavou blížiaceho sa 100. výročia vzniku najstaršej a najväčšej slovenskej univerzity, ktoré si pripomenieme v roku 2019.

Program na hlavnom pódiu odštartuje Puding Pani Elvisovej. Po ňom je na prvý festivalový deň pripravené slovenské kombo interpretov Vidiek, Helenine Oči, Sokoly, či DJ EKG.

Na afterparty v klube Unique sa môžete do rána baviť na dj-ských setoch, ktoré vám prichystajú Willy Rowl, Johnny de City, či DJ L.Co & DJ Conspi.

Druhý deň ide do tuhého a program bude rozdelený na dve časti. Prvá prebehne pod holým nebom. Na pódiu sa vystriedajú interpreti Gymnik, dvojica Malalata, Lomnické Čháve, Medial Banana a Polemic. Na záver vonkajšieho programu je pripravený vrchol celého podujatia – MODESTEP.

Originálny mix dubstepu, drum and bassu, undegrandovej bass music a rocku z nich urobila unikát. Kapela prirovnávaná k Pendulum či The Prodigy má fanúšikov po celom svete a Bratislava nie je výnimkou. Na pódiu sa predvedú s novým DJ setom a s množstvom energie typickej pre ich hudbu.

Program neskôr pokračuje vo vestibule študentkého domu Šturák, kde nás čaká B-Complex, Neorge, C:rcle, ESS a Ripple b2b Bifidus Aktif.

Okrem hlavného programu čaká návštevníkov aj druhý TrafoParkoTéka Stage v spolupráci s reláciou SIGNAII_FM, na ktorom sa počas dvoch dní predstaví vyše desiatka interpretov.

Okrem piatkových mien ako DJ Yanko Kral, Baramagra, Macaque, VI3E Music, HypeTrain a  Willy Rowl na nás čaká v sobotu aj headliner – Technimatik – hudobne bohatý, emocionálne nabitý a povzbudzujúci drum & bass.

Pete Rogers a Andy Powell momentálne patria pod vydavateľstvo Shogun Audio, kde sa nachádza dlhý zoznam výborných producentov a hudobníkov. Chalani pochádzajú zo Spojeného kráľovstva, začali spolu robiť hudbu už v roku 2008.

LÍSTKY NA AMOSFEST KÚPITE NA AMOSFEST.SK

To Top