Zaujímavosti

V tíme hviezdnych koučov The Voice Česko Slovensko bude aj Jana Kirschner!

Meno ďalšieho kouča tretej série speváckej súťaže The Voice Česko Slovensko je odtajnené! Tím mentorov rozšíri jedna z najúspešnejších osobností slovenskej hudobnej scény, cenami ovenčená speváčka a skladateľka Jana Kirschner. Rovnako ako Vojtěch Dyk bude mať za úlohu vybrať si do svojho tímu najlepších spevákov či speváčky a s jedným z nich dôjsť až k víťazstvu – zisku prestížneho titulu najlepšieho hlasu Česka a Slovenska, ako aj rozprávkovej výhry v hodnote 75-tisíc eur. 

„Niekoľko rokov som úspešne odolávala ponukám zasadnúť do kresla kouča a mala som pocit, že na to nebola správna chvíľa. Tentokrát som cítila, že chcem novú výzvu, niečo, čo som ešte neskúsila. A tak keď prišla táto ponuka znova, bolo celkom prirodzené povedať áno,“ prezradila Jana Kirschner, ktorá sa stane súčasťou takejto veľkej talentovej šou vôbec prvý raz vo svojej kariére a na úlohu kouča sa už veľmi teší. „Vidím v tom viac než len spevácku súťaž, je pre mňa dôležité zdieľať moje skúsenosti a pripraviť tých, ktorí sa do tohto ročníka prihlásili, aj na ďalšiu cestu. Myslím, že to tak cítia aj ostatní. Ideme do toho s odhodlaním urobiť viac než len televíznu zábavu,” dodala.

„Som veľmi rád, že môžem privítať Janku Kirschner v našom tíme a spolupracovať s ňou na jednom z najúspešnejších svetových formátov, ktorý hľadá najlepší hlas Česka a Slovenska. Kľúčovú úlohu v ňom hrajú naši štyria koučovia, ktorí si budujú svoj tím spevákov na základe zaujímavého hlasu, spevu, piesne, či energie. Svojmu tímu sa budú venovať, budú so súťažiacimi skúšať, prideľovať im pesničky a trénovať po všetkých stránkach, tak, aby každý kouč vyšiel na konci súťaže s tým najlepším, čo v rámci svojho tímu vybuduje,“ povedal Pepe Majeský, kreatívny producent a režisér šou The Voice Česko Slovensko.

The Voice patrí k celosvetovo najúspešnejším licencovaným formátom, vzniklo už 67 lokálnych verzií, ktoré sa vysielajú vo viac než 180 krajinách po celom svete a sledujú ich stovky miliónov divákov. Na svojom konte má tiež štyri prestížne televízne ceny Emmy. Víťazstvom v súťaži sa môžu pochváliť už stovky mladých spevákov a speváčok, vrátane Slovenky Ivanny Bagovej a Češky Lenky Hrůzovej. 

Tretia séria speváckej súťaže The Voice Česko Slovensko odštartuje na obrazovkách televízií Markíza a Nova už na jar 2019.

To Top