Novinky zo sveta hudby

V živote sa nestretli a urobili takýto duet!

Slovenská speváčka a textárka LEA DANIS prekvapuje! Len nedávno avizovala príchod nového slovenského singlu na september, no namiesto príprav nečakane prekvapila novinkou – vynikajúcim duetom “EASY”!

Featuring s českým spevákom, ktorý si hovorí DAVID ROCKERY, zverejnila speváčka túto nedeľu na sociálnych sieťach. David je nový hudobný talent na susednej českej scéne a práve on Leu na spoluprácu oslovil.

“Bolo to veľmi milé a spontánne, v podstate môj tím oslovil hudobný inžinier Ján Zborovjan, s ktorým sme obaja, ja aj David, nezávisle spolupracovali,” prezradila Lea. “Poslal mi zopár videí a návrh na duet od Davida, ktorého som dovtedy nepoznala. A osobne vlastne nepoznám doteraz,” smeje sa Lea. S Davidom sa totiž doteraz osobne nestretli. Celá skladba vznikla nadiaľku, aj keď je pesnička paradoxne o blízkosti. “Voláme si, píšeme ohľadom hudby a detailov okolo tohto songu, ale osobne sme sa naozaj ešte nevideli a už sa veľmi teším, keď k tomu konečne dôjde. David je veľmi pracovitý a talentovaný, určite sa budeme mať ešte o čom baviť,” uzatvára speváčka. “Bolo mi cťou, skvele sa nám spolupracovalo,” potvrdzuje talentovaný spevák a producent David, ktorý si Leu našiel na YouTube.

Popový singel má v sebe ľahkosť, v ktorej sa príjemne kombinujú dva odlišne postavené hlasy. Presvedčte sa sami, ako to Lei a Davidovi spolu ladí v novom singli “EASY”!

DAVID  ROCKERY pred nedávnom vydal svoj anglický singel Invincible a aktuálne ,podobne ako Lea, pracuje na svojom rovnomennom debutovom EP. Toho by sa jeho fanúšikovia mali dočkať ešte tento rok! Podľa toho, čo zatiaľ naznačuje jeho tvorba, bude viac ako vydarený!

LEA DANIS avizovala vydanie prvého slovenského singlu, uvidíme, čo prinesie jej Nádej. Premiéra pesničky je naplánovaná na september. Debutové EP Lea vydá ešte tento rok a okrem spomínanej novinky Easy na ňom fanúšikova nájdu zmes electro-popu, dance-popu s prímesou soulu. Majú sa načo tešiť, bude výsledkom spoluprác s viacerými producentmi, okrem iného aj zo susednej Ukrajiny či ďalekej Brazílie.

Lea má na konte tanečné single Dance (2017) a Sunshine (2016), ktoré si našli svoje miesto v slovenskom éteri, a nielen tam. Prednedávnom svojich fanúšikov potešila intímnou skladbou Tomorrow, ktorá zaujala aj za veľkou mlákou a pravdepodobne sa dočká svojej produkčne plnej verzie. Nechajme sa prekvapiť!

To Top