Zaujímavosti

Valentín pobláznil aj Martina Bohéma, zverejnil nový singel s názvom Vášne

Okolo Valentína, sviatku všetkých zaľúbených vydal slovenský hudobník a pesničkár Martin Bohém nový singel s názvom Vášne. Názov by možno mohol naznačiť, že ide o romantickú a pokojnú skladbu. No opak je pravdou. Vášne rozhodne nie sú pokojné, neprišli vás ukľudniť alebo pohladiť po tvári. 

Samotný Martin Bohém o tejto skladbe povedal: “Sú ako silný vietor, ktorý nás ovanie keď im niekto prepadne. Sú ako rýchla rieka, ktorá cez nás tryská, keď sa v hlave blýska. A sú ako chladný mráz, ktorý v nás zostane po tom všetkom, keď sa premieša strach zo zmetkom. V tejto piesni opisujem pocit, ktorý každý pozná. Každý ho už zažil… Je to výkrik, ktorý všetko zmrazil.” 

Skladba sa nahrávala v štúdiu trenčianskej kapely VOLUME, za pomoc s ňou ďakujeme ich frontmanovi Majovi Krátkemu a o mastering sa zas postaral Jozef Nováček. Vášne majú aj svoju cover fotku a tú zhotovil šikovný fotograf Martin Driensky. 

Pieseň Vášne môžeme nájsť a vypočuť si na platformách ako Spotify, Apple Music, iTunes, TikTok, Google Play, Amazon, Deezer a mnohých ďalších. Okrem iného je k dispozícií aj na sociálnych médiách hudobníka a jeho kapely The Bohems (Facebook, Instagram). 

To Top