Novinky zo sveta hudby

Veronika Strapková a raper Kali posielajú motivačný odkaz v emotívnom videoklipe!

“Jedinečná a talentovaná”, takto sa vyjadril na sociálnych sieťach raper KALI, na adresu speváčky Veroniky Strapkovej. Len pred pár minútami vyšiel ich nový, spoločný song SILA JE V NÁS,  ktorý dostal aj vizuálnu podobu pod dohľadom režiséra Dušana Krajčoviča!

Po albume “Puzzle”, ktorý Veronika vydala v roku 2016 opäť ohlásila ďalší, no tentokrát v podobe EP, na ktorom spolupracuje s producentom Emilom “ESSO” Smoligom.  Titulná pieseň EP talentovanej speváčky  a samotný názov pripravovaného EP nesie rovnomenný názov ako nový song, na ktorom sa podieľal charizmatický raper KALI “SILA JE V NÁS”. “ S Essom sme sa po dvoch rokoch opäť stretli v štúdiu. Keď s niekým dlho robíte vytvorí sa akási energia. Po dvoch rokoch to bolo také emotívne a plné nápadov, tak sme začali robiť EP,  a som rada, že môžeme predstaviť aj vizuálne jeho titulnú skladbu. V songu “SILA JE V NÁS” je kombinácia všetkého, čo mám rada na hudbe. Je rytmická, energická a je v nej doslova sila! Vždy, keď ju počujem, teraz aj vidím, cítim z nej presne takú energiu, ako keď sme zložili jej prvé noty. Sú tam nahrané živé beatboxy, a hlavne mám rada keď ma pieseň nejaký zmysel. “SILA JE V NÁS” je taký manifest viery v to, že máme silu niečo v našich životoch zmeniť. A Kali je presne taký človek. Našiel silu meniť svoj život. Má super ľudskú energiu a to veľmi cítim z jeho hlasu keď rapuje. Mala som pocit, že by našiel tie správne slová a emóciu, ktorú táto skladba potrebovala. A veľmi si vážim, že to tak bolo. Že sme si sadli v tvorbe a celé to bolo naozaj organické a naozaj sme spolupracovali. Veríme, že je to v tom cítiť tú silu, ktorú sme chceli odovzdať prostredníctvom spoločnej piesne”, vyjadruje emócie k novému songu speváčka Veronika Strapková.

Vo videoklipe režisér znázornil silu človeka cez vnímanie prírody, a to prostredníctvom mocných zvierat ako prílet orla, jazda na divokom koni, deti tancujúce na lúke, či svetlo veľkej ohnivej fatry. “Chcel som, aby bolo cítiť spojenie slov “SILA JE V NÁS” aj vizuálne. Veronika je pre mňa veľká osobnosť, takže už len pri pohľade na nu cítiť tú silu skladby. Preto aj obsadenie nebolo o tom, aby tam boli profesionálni herci a tanečníci, ale aby to bola priateľská atmosféra. Osudovú vešticu si zahrala priateľka Kaliho a komparz pozostával z Veronikiných blízkých ľúdí. Nešlo nám o to, aby to bol príbehový videoklip, ale o to, aby čovek, ktorý si to pozrie cítil energiu a tú sebamotiváciu niečo zmeniť. Vizuál nemá príbeh, ale silu. Dúfam, že sa nám to spoločne podarilo a fanúšikovia oboch umelcov si vezmu z toho to, čo im dá tu silu ísť vpred”, zakončuje režisér klipu Dušan Krajčovič. 

To Top
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
Váš nákup Položka odstránená. Späť
  • Žiadne produkty v košíku.