Koncerty

Vianočné mestečko vo Vrábľoch s bohatým programom a kapelami!

Mesto Vráble, referát kultúry a športu vás srdečne pozýva do Vianočného mestečka počas mesiaca december. Môžete sa tešiť na bohatý sprievodný program a zohriať sa pri teplom čaji, punči alebo varenom vínku!

Od 14.12. do 21.12. 2018 Vás na Čerešňovom námestí čaká naozaj bohatý hudobný program. Dňa 14.12. 2018 sa Vianočné trhy oficiálne otvoria a budú prebiehať Benefičné trhy mesta Vráble, na ktorých vystúpia základné a materské školy so svojim programom. Ďalej vystúpia hudobné skupiny Briezka, Vrábľanka a Miloš a Katka.

Od 15.12 do 21.12. 2018  sú pre Vás pripravené Vianočné trhy mesta Vráble, ktoré prinesú bohatý hudobný program a zaujímavé kapely nielen z mesta Vráble. Vystúpi napríklad fantastická nitrianska kapela E.G.O. Group, ktorú by si mal vypočuť každý hudobný fajnšmeker.

Na pódiu sa ukáže aj kapela Backspace s výbornými covermi svetových a slovenských hitov, pri ktorých si budete pospevovať od začiatku až po koniec koncertu. Zaujímavosťou je, že vystúpi aj kapela ENS, ktorá sa dala dokopy po vyše šiestich rokoch. “Veľmi sa na tento koncert tešíme, pretože po niekoľkých rokoch opäť hráme a zahráme si na domácej pôde. Teším sa, že sa stretneme s našimi kamarátmi, rodinou a užijeme si vianočnú atmosféru.”: vyjadril sa spevák kapely ENS Marek Muzika.

Nemali by ste si však nechať ujsť ani kapelu EX Band, PlayGround a sesterské duo Alžbeta a Júlia s kapelou. Program Vianočného mestečka v meste Vráble nájdete tu:

15.12. – E.G.O. Group
16.12. – BackSpace
17.12. – ENS
18.12. – FS Čardašan
19.12. – EX Band
20.12. – Alžbeta a Júlia
21.12. – PlayGround

Všetky vystúpenia začínajú o 17:00 hod. na Čerešňovom námestí vo Vrábľoch!

To Top