Hľadáte niečo konkrétne?

Koncerty

Vianočné trhy spestrí Piešťanský rýnek aj množstvo dobrej hudby

Zapáleniu prvej sviečky na adventom venci budú predchádzať dva dni plné zábavy. V strede nasledujúceho týždňa príde za deťmi na Námestie slobody Mikuláš.

Vianočné trhy do centra opäť lákajú množstvo ľudí a aj na prvý decembrový víkend pre nich organizátori pripravili množstvo dobrej hudby. Koncerty na námestí sú pre všetkých a zadarmo.

Bohatú hudobnú nádielku odštartuje v piatok 1. decembra kapela Coverage, ktorá má v Piešťanoch a okolí množstvo fanúšikov. V podaní talentovaných hudobníkov zaznejú cover verzie známych hitov rôznych skupín a podobné to bude aj v sobotu, keď sa na Vianočných trhoch predstaví ďalšia obľúbená piešťanská formácia Happy Boys. Tú vedie charizmatický muzikant Noel McCarthy, v ktorého repertoári nechýbajú ani tradičné írske piesne.

Reklama

A z Írska pochádzajú aj hity skupiny U2, ktoré roztancujú Námestie slobody hneď potom. Hlavným sobotným koncertom totiž bude vystúpenie formácie U2 revival.

Prvú sviečku na adventnom venci zapália zástupcovia mesta a cirkví v nedeľu 3. decembra o 16.00 h. V tento deň obohatí pestrú ponuku Vianočných trhov obľúbený Piešťanský rýnek, na ktorom výrobcovia z regiónu každý rok ponúkajú svoje domáce produkty.

Reklama

O popoludňajší program sa so svojim divadelným predstavením postarajú Exallievi dona Bosca a folklórne skupiny Prameň a Povoja.

Už v stredu 6. decembra od 17.00 h sa deti môžu tešiť na stretnutie s Mikulášom, Anjelom a Čertom, ktorí pre ne pripravili bohatú nádielku zábavy i sladkých darčekov.

Reklama

Podrobný program Vianočných trhov nájdete na tejto adrese: http://www.bnr.sk/program/.

Reklama
Reklama www.martinus.sk

Prečítajte si tiež:

Kapely

Nový album kapely Heľenine Oči pod názvom CIRKUS 22 je už vraj skoro pripravený a hudobníci ho plánujú vydať v októbri 2021. Po úspešnom prvom singli...

Novinky zo sveta hudby

Bratislavská kapela INEKAFE 31.5.2021 zverejnila novú skladbu s názvom Všetky skladby sveta. Text a hudbu napísal frontman Vratko Rohoň. Nová skladba prichádza rok po...

Novinky zo sveta hudby

Slovenská stálica Peter Nagy vydáva po 12-tich rokoch nový album! Novinka s názvom „Petrolej“ je optimistická, rovnako ako Peter, ktorý je autorom hudby aj textov...

Novinky zo sveta hudby

Skvelá správa pre všetkých priaznivcov inštrumentálnej gitarovej hudby. Gitarový mág Peter Emmer pred pár dňami vydal svoj nový album s názvom Other Side, ktorý...