Vianočný darček od kapely PathIIBe – klip k druhému singlu s názvom Naivety!

0
10
views

Slovenská kapela PathIIBe z Košic prichádza s klipom k ich druhému singlu s názvom „Naivety“. Na videoklipe kapela spolupracovala s Adriánom Jenčom a Danielom Jenčom teda inými slovami CUBE ART PICTURES z Vranova nad Topľou. Klip sa natáčal v evanjelickom kostole v Dobšinej!

12415458_1178412958854168_214561415_o

Kapela avizovala ešte v apríli tohto roka, že ich druhý klip bude z iného súdka tak to aj skutočne je. Adrián Jenčo a Daniel Jenčo teda CUBE ART PICTURES sa zhostili role za kamerou a naozaj dali tejto piesni dušu po vizuálnej stránke. Tento videoklip odzrkadľuje vnútorný nepokoj a zároveň vnútorný svet človeka, v ktorom sa popiera „rácio“ a oddáva sa citom, ktoré vedú ku sklamaniu. Farebný kontrast prostredia a hmla zobrazujú vnútorné prežívanie a melanchóliu a naopak svetlo symbolizuje nádej. Tanec v tomto klipe vyjadruje vnútorný rozpor medzi týmito pocitmi.

Role naivity sa zhostila tanečníčka Pavla Kiss, ktorá je absolventkou košického konzervatória na Timonovej ulici a momentálne pôsobí ako pedagóg na Súkromnej základnej umeleckej škole Boby Brelly v Košiciach.

„Skutočne veľká vďaka patrí Mgr. Radovanovi Gdovinovi, ktorý nám umožnil natáčať videoklip v tak nádhernom kostole ako je v Dobšinej a taktiež aj Tomášovi Mišankovi za jeho technickú podporu pri natáčaní“ prezdarila kapela PathIIBe.